אבי אלתר בחדשות

סוכן חדשות
 
עו"ד טלי ירון-אלדר: "הייתי שמחה לייצג את אל קפונה"
האישה היחידה שכיהנה אי-פעם בתפקיד נציבת מס הכנסה גאה בכך שהביאה להטלת מס על השקעות בבורסה ולהפחתת המס על עבודה ■ "אנשים חושבים שמסים זה משהו משעמם ואפור, אבל זה תחום מאוד דינמי ומאתגר"
  
 
השיחה: אבי בניהו משיק קריירה אזרחית
מי באו למשרד החדש של דובר צה"ל לשעבר? ■ מה כוללת הווילה של עו"ד אבי אלתר ז"ל המוצעת למכירה? ■ וגם: איך הפתיע מושיק גנזי את אישתו רג'ין?
  
 
מיהם משרדי עוה"ד המובילים בתחום המיסוי לשנת 2011?
משרדי עוה"ד משה שקל, אלתר, גורניצקי והרצוג-פוקס-נאמן דורגו כמשרדים המובילים בתחום המיסוי בישראל לשנת 2011, עפ"י המדריך הבינלאומי Tax Directors Handbook
  
 
עו"ד אריה ליבוביץ': "יש מאות תיקונים לדיני המס בישראל"
מדור חדש - "גלובס" מסמן עו"ד צעירים ומבטיחים ■ ליבוביץ' הוא רק בן 34 - וכבר הוא נחשב לאחד המומחים המובילים בארץ למיסוי נאמנויות, וכמה מהקליינטים שלו הם אוליגרכים ידועים
  
 
אחרי 17 שנה: עו"ד זיו שרון עוזב את משרד אלתר
עזיבתו של שרון, מעורכי הדין הבולטים בישראל בתחום המיסוי, באה 3 שנים אחרי פטירתו של מייסד המשרד, עו"ד אבי אלתר ז"ל ■ שרון: "חלוקת התיקים בין השותפים לא תהווה בעיה, שכן הלקוחות הגיעו לשותפים ולא למשרד"
  
 
עו"ד זיו שרון: "מי שאומר שהוא יודע מה צופן המשבר, לא מחובר למציאות"
שרון, שותף בכיר במשרד עוה"ד אבי אלתר המתמחה במיסוי: "הדגשים בעבודה בתחום המסים ישתנו בעקבות המשבר. עדיין ימשיכו להוציא שומות, כי רשויות המס צריכות לעשות את תפקידן. ייתכן שאפילו תהיה יותר עבודה"
  
 
צרו איתנו קשר *5988