אבי פרידמן בחדשות

סוכן חדשות
 
יו”ר אגד אבי פרידמן / צילום: שלומי יוסף
"יו"ר אגד: "אולי יהיו אוטובוסים, אבל לא יהיה מי שינהג"
יו"ר אגד, אבי פרידמן, לא מבין מדוע הממשלה לא מקבלת את תוכנית ההתייעלות של הקואופרטיב, הודף את הטענות על החזקת העובדים כבני-ערובה, ואומר שאפילו ראשי החברות האחרות בענף מודים שהם לא יכולים לקחת על עצמם היום עוד קווים
  
 
אבי ניסנקורן / צילום: בועז אופנהיים
בכיר באגד: "עד היום לא קיבלנו הצעה אחת קונקרטית מהאוצר"
בעקבות איומים על תחילת שביתה באגד ב-7 בנובמבר, הקדימו משרדי האוצר והתחבורה את פגישת המו"מ לשבוע הבא ■ בכיר באגד:"לקח להם כמה חודשים לתאם את הפגישה הראשונה, ומי שהגיעו לישיבות האלה היו פקידים זוטרים"
  
 
השיחה: המטוסים של אלדן ופרידמן
מי קיבל את פני הבאים להקרנת הסרט החדש של דיסני? ■ איזו קריירה חדשה מטפח מייסד אורקל, לארי אליסון? ■ ומה הגיש השף מיקי שמו בהשקת ספרו החדש?
  
 
אורלי דנקנר שומרת נאמנות
מי הגיעו לאירוע של חוג ידידי בת שבע? ■ מי הדרימו לים המלח לפנטז על בניית קניון חדש? ■ מדוע חילק חיים כהן את מספר הטלפון שלו? ■ וגם: מי נזכר בערגה במרגרט תאצ'ר?
  
 
הלם בלשכת רוה"ח: נשיא הלשכה יגאל גוזמן נפטר מדום לב
גוזמן (60) נכנס לתפקידו כנשיא לשכת רוה"ח באוקטובר, לאחר שגבר על יריבו עופר מנירב ■ גוזמן התמודד בבחירות מתוך רצון להוביל שינוי בלשכה - אך בפועל נמנע ממנו להוביל מהלכים, על רקע אופוזיציה אינטנסיבית
  
 
מלחמות בלשכת רו"ח: סיעת מנירב מבקשת לכנס ישיבת ועד בניגוד לרצונו של גוזמן
על הפרק עומדת הצעה כי כל בעלי התפקידים וסגני הנשיא המכהנים - כולם מקבוצתו של עופר מנירב - ימשיכו בתפקידיהם ■ עוד מוצע לקבל בישיבה החלטה מפורשת לפיה מנכ"ל הלשכה, אבי פרידמן, ימשיך בתפקידו
  
 
גוזמן: "אני מצפה לעבוד בשיתוף-פעולה עם מנכ"ל לשכת רו"ח, אבי פרידמן"
נשיא לשכת רו"ח הנכנס מסר את הדברים בתגובה לפרסומים בדבר כוונתו לבצע בדק-בית בלשכה ובכלל זה אולי להחליף את המנכ"ל, אבי פרידמן ■ "מדובר בפרסומים בלתי אחראיים שלא יצאו מטעמי"
  
 
גורמים במחנה גוזמן: "הרבה אנשים בלשכת רואי חשבון לא עושים כלום"
גורמים במחנה הנשיא הנבחר של הלשכה מבהירים כי הם הולכים לעשות בדק-בית רציני, ובין היתר להזיז את המנכ"ל אבי פרידמן מתפקידו ■ פרידמן: "אני לא מוטרד"
  
 
צרו איתנו קשר *5988