אברי גלעד בחדשות - עמוד 2

סוכן חדשות
 
הילה קורח: "אמרו לי בערוץ 10 'תהיי קישוט לאברי גלעד'"
קורח, מגישת תוכנית הבוקר בערוץ 2, התארחה בתוכנית "קלוז-אפ" בגלובס TV ■ "אישה שתעמוד בפני קידום תשאל את עצמה אלף פעם 'האם אני ראויה לזה?'"
  
 
השרוף 2: "ידיעות אחרונות" ריאיין מתחזה
"ידיעות אחרונות" פרסם במוסף "7 ימים" ראיון עם אישה שהציגה את עצמה כסטנדאפיסטית בדואית, אך למעשה מדובר באישה יהודייה בשם גילה צימרמן
  
 
מה חושב רביב דרוקר על פרשת עמנואל רוזן?
רביב דרוקר על עדותה של א': "שמעתי את העדות הזו לפני כמה שנים. התיאור ששמעתי היה שונה" ■ על פיטורי רוזן מערוץ 2: "לא היה ברור מה בדיוק הסיפור" ■ "רדיפת השמלות הייתה מוכרת; ההגעה לבתים, הקללות, האיומים - ממש לא"
  
 
אברי גלעד על הבדואים: "חייבים לכבוש מחדש את הנגב"
סטטוס של גלעד בפייסבוק עורר דיון על מתווה בגין לבעיית הבדואים ■ "חייב להיות חוק אחד לכל אזרח: ליהודי שסוגר מרפסת ולבדואי שמגדר 5 דונם שגנב מעומר"
  
 
דיווח: עמנואל רוזן פוטר מערוץ 2 עקב תלונה על הטרדה מינית
"ידיעות אחרונות" מדווח היום בהמשך לחשיפת "הארץ" כי ב-2008 אברי גלעד סירב להגיש את התוכנית "הקופסה השחורה" עם רוזן בשל השמועות על הטרדות מיניות לכאורה ■ מ', בת 30: "הוא מחמיא, מחזר, שולח עשרות הודעות"
  
 
עו"ד שפטל ממשיך לתקוף: "גל"צ היא הבית של המחבלים"
למרות תלונה של מפקד גל"צ ירון דקל לרדיו ללא הפסקה ולרשות השנייה, ממשיך שפטל במתקפה נגד התחנה הצבאית: "תחנה תומכת פאשיזם ערבי פנאטי"
  
 
ניר קיפניס, מבקר הטלוויזיה של גלובס ועורך מנטוק
ניר קיפניס
אחד משלנו
נדמה כי רק בתוכנית "אחד נגד 100" אברי גלעד מצא את מקומו
"אחד נגד 100", יום ד' 21:00, ערוץ 2 רשת אחרי לא מעט תוכניות של "אחד נגד 100", אפשר לקבוע שזו הפינה הטלוויזיונית החמה ביותר שיכו...המשך
  
 
ניר קיפניס, מבקר הטלוויזיה של גלובס ועורך מנטוק
ניר קיפניס
אחד נגד The Voice
רשת למדה פטנט מקשת: תוכנית אחת מקדמת את השנייה שמקדמת שלישית
"אחד נגד 100", יום ד' 21:00, ערוץ 2 רשת בשעה טובה ומוצלחת למדו ברשת את הפטנט של קשת: התוכניות השונות הן כמו בתים של שיר, התפקיד...המשך
  
 
אברי גלעד: חוצפה שקשת קראה לתוכנית "העולם הלילה"
גלעד היה חלק מהצמד שהגיש בעברו את תוכנית הקאלט "העולם הערב" ■ לפני כשבועיים העלתה קשת תוכנית לילית חדשה בהובלתו של יעקב אילון בשם "העולם הלילה"
  
 
אברי גלעד: "לתת לפלסטינים אדמה תמורת מילים יפות זה דיל רע"
הצצה ראשונה למגזין "פירמה" שיחולק הערב למנויי "גלובס", ובו דירוג 100 המשפיעים בתקשורת ■ אברי גלעד, שהתברג במקום ה-48: "אני קורא טוקבקים, והדבר שהכי מפריע לציבור זה שכר הטאלנטים. אז זה נגמר"
  
 
חצר הרב פינטו: שפת הביבים של אברי גלעד מעידה על אופיו
(עדכון) - בחצר הרב מגיבים על דברי גלעד מהבוקר, שאמר כי "הרב פינטו נוכל": "אנו מתפלאים שתחנת רדיו ציבורית נותנת ביטוי לביטויים אנטישמיים ודוחים"
  
 
אברי גלעד: "ליהדות אין בכלל כניסה לפריים-טיים"
המרחב הטלוויזיוני חף כמעט מכל מחויבות ערכית ליהדות ■ האם מוסד הרייטינג יכול בכלל להכיל בתוכו ערכים יהודיים, כשכל מהותו היא "עגל הזהב"?
  
 
אורית קלייר ארזי /  אייר: גיל ג'יבלי
אורית-קלייר ארזי
בוא ואסביר לך, אברי
תגיד אברי גלעד, אתה רציני? בה-כ-ו-ל אשם נוחי דנקנר?
תגיד אברי, אתה רציני? בה-כ-ו-ל אשם נוחי דנקנר? וזה לא שאתה לא צודק בחלק מהשתלחותך בו, אתה כן. וזה לא שהוא לא נציג מובהק של כל אותם...המשך
  
 
אברי גלעד: "שמח בנפילת טייקונים כי הם חזירים"
"אנשים שהולכים ל'רנטגן' - שייפלו. מילא תהמר עם הכספים שלך, אבל כשאתה שם בידיו את ההחלטות הכלכליות של ציבור שלם ומפיל מדינה שלמה, זו חוצפה"
  
 
רשת תלמד ספורטאיות אולימפיות להתמודד עם חשיפה תקשורתית
זאת במסגרת ביה"ס לטלוויזיה של רשת, "הברזל 23", בראשותו של אברי גלעד
  
 
עיניים פקוחות לרווחה
שחר של סדר יום חדש: הרחק מלב הפריים טיים ומתשומת הלב של הזכיינים, הפכו תוכניות הבוקר של רשת עם אברי גלעד והילה קורח, ושל ערוץ 10 עם אורלי וילנאי וגיא מרוז, לחממות לנושאים חברתיים
  
 

   123456    >

   נמצאו 83 כתבות   |   עמוד 2 מתוך 6

צרו איתנו קשר *5988