אליעזר שקדי בחדשות - עמוד 4

סוכן חדשות
 
עובדי אל-על במחאה: שלחו להנהלה חבילת מצרכי יסוד
ועד העובדים, המוחה על פיטורי 200 עובדים, שלח מכתב עוקצני להנהלה: "ברצוננו לאחל לכם חג שמח ולומר 'תודה' על כך שדווקא לפני ערב החג בחרתם לפטר כ-200 עובדים בעלי משכורות נמוכות"
  
 
אל-על צמצמה הפסד ל-18.83 מ' ד'; המנכ"ל השתכר 2 מ' ש'
חברת התעופה מסכמת את 2012 עם ירידה של 1% בהכנסות ל-2.01 מיליארד דולר ■ יו"ר הדירקטוריון עמיקם כהן השתכר 960.1 אלף שקל
  
 
מבוכה לוועד אל-על: רק שני נציגים הגיעו להרמת כוסית עם שקדי
כך נודע ל"גלובס" ■ רק שניים מ-48 הנציגים החברים בוועד נענו להרמת הכוסית לכבוד פסח במעמד מנכ"ל החברה, אליעזר שקדי, ובכירי הנהלה נוספים
  
 
מנהלים מזוודות: המסעות המרגשים של המנהלים הבכירים
מסע שורשים עם חברים ברומניה, טיול שחרור לאחר שירות צבאי ממושך וטיול עם בת הזוג בערבות לפלנד ■ מנהלים בכירים משחזרים לבקשת "גלובס" מסעות מרגשים ברחבי העולם
  
 
השיחה: גרינברג, וורמברנד וימיני חוגגים ומגייסים
מי הגיעו למסיבת הפורים של "ידידי פתחון-לב"? ■ באיזה פרס נחשק זכה ספר הבישול של מסעדת "מול ים"? ■ וגם: מהו הג'וב החדש של יהודה נסרדישי?
  
 
מנכ"ל אל על: נהפוך את החברה לרווחית, יעילה ותחרותית
אליעזר שקדי על כניסת קרן פימי להשקעה בחברה ומהלך הפיטורים: "אנו בקרב הישרדות ובקרב כזה יש לנקוט בכל הצעדים, כואבים ככל שיהיו, על מנת להתמודד עם הקשיים והאתגרים שמחכים לנו בכל יום"
  
 
אל על מהדקת חגורות: החברה מפטרת כ-200 עובדים
מנכ"ל אל-על, אליעזר שקדי: "אל-על מתמודדת מזה תקופה ארוכה עם הקשיים המלווים את ענף התעופה בעולם כולו ובישראל בפרט. החברה מחויבת להמשיך במגמת ההתייעלות, במטרה להתאים את פעילותה לתנאי השוק המשתנים"
  
 
אל-על תקצץ ממאי השנה את עמלת הבסיס לסוכני הנסיעות
סוכני הנסיעות מופתעים מהמהלך הפתאומי של אל על מאחר והוא מנוגד להבטחות שפיזר באחרונה מעל בימות כנסים מנכ"ל החברה, אליעזר שקדי, לא לפגוע בעמלות של סוכני הנסיעות
  
 
הנהלת אל על דרשה מוועד העובדים לחתום על הסכם סודיות
הנהלת אל על דרשה מנציגי ועד עובדי החברה לחתום על הסכם סודיות לפני תחילת משא ומתן משותף על הסכמי העבודה, אך סורבה ■ יו"ר ועד עובדי אל על, אשר אדרי, אמר ל"גלובס": "הדבר בא לנו בהפתעה"
  
 
מדוע יו"ר ועד עובדי אל-על מדבר על "המשבר הבא"?
מהמאבקים סביב הסכם "השמיים הפתוחים", דרך העובדים שלא מתכוונים לוותר ועד למאבק בתדמית של חברה יקרה ■ לאן נושבת הרוח של אל-על?
  
 
השורשים של ליאורה פדרמן
מי הגיעו לתערוכה שהוקדשה לחיים היינץ פנחל ז"ל? ■ מה כללה בר המצווה של בנם של משה ובת שבע בובליל? ■ וגם: סיכום מסיבות החנוכה של השבוע האחרון
  
 
תוצאות חזקות לאל-על: הרווח התפעולי זינק בכ-150%
בשורה התחתונה דיווחה אל-על כי הרווח הנקי ברבעון הסתכם בכ-37.4 מיליון דולר, לעומת 20.9 מיליון דולר ברבעון השלישי של 2011
  
 
שקדי על הרגולציה בתעופה: "כישראלי וכיהודי, אני מתבייש"
מנכ"ל אל-על בכנס התעופה האזרחית: "ממשלה אחראית צריכה לקבל החלטות אחראיות שיאפשרו לאל-על ולתעופה הישראלית כולה להתמודד עם התחרות"
  
 
שקדי: לאפשר לטייסים ודיילים הצבעה מוקדמת בבחירות
מנכ"ל אל-על: "מקומם של אנשי צוות האוויר נפקד מרשימת החריגים, על אף המאפיינים הדומים"
  
 
אל-על: ירידה של 3% בהכנסות; ההפסד צומצם ל-6.2 מיליון דולר
המנכ"ל אליעזר שקדי: "אל-על התמודדה ברבעון השני עם מציאות בה הכלכלה העולמית נמצאת במשבר עמוק, המשפיע גם על ענף התעופה" ■ ההכנסות הסתכמו בכ-516.8 מיליון דולר
  
 
השיחה: רוני בר-און חוגג עם רפי פלד
מי הגיעו לחתונת בתו של רפי פלד? ■ מי הפכו לזוכי טורניר הכדורסל של שוק ההון? ■ וגם: מה הם מקורות ההשראה של מעצב האופנה גדי אלימלך?
  
 

<    12345678    >

   נמצאו 120 כתבות   |   עמוד 4 מתוך 8

צרו איתנו קשר *5988