גבייה בחדשות - עמוד 5

סוכן חדשות
 
החוב שמסרב למות: עיריית ת"א הטרידה אזרח על 323 שקל
בשנת 2009 קיבל תושב ת"א מכתב מהעירייה על חוב של 323 שקל בגין שנת 2000 - ללא נימוק ■ בשנת 2010 אמרו לו בעירייה כי הליכי הגבייה ייפסקו ■ בשנת 2013 החוב צמח ל-800 שקל, עם איום בעיקול חשבונות ונכסים...
  
 
איומים על סבתות וילדים: כך גובים כסף בשוק האפור
כתב אישום נגד 10 גובים בשוק האפור חושף את "שיטות הגבייה" ■ "אני יודע שאת בבית, תצאי יא זבל; היום זה היום האחרון; יא בן... עם הילדים הכול אני אשרוף"
  
 
עצה לארדן: בטל את אגף הגבייה של רשות השידור
נכון להיום, מנגנון הגבייה ברשות השידור פועל בעיקר כדי להצדיק את קיומו ■ קיצוץ האגרה בחצי, כפי שמציע שר התקשורת, רק יחריף את האבסורד; מה גם שהאצלת סמכויות הגבייה של הרשות על משרדי עו"ד פרטיים היא בעייתית
  
 
חד-הורית בלי טלוויזיה נדרשה לשלם אלפי שקלים לרשות השידור
תמנע קורץ העלתה לפייסבוק "מכתב פתוח" לרשות השידור, שבו היא מתלוננת על הטרדה והפחדה ■ רשות השידור: "בדקנו והחלטנו לוותר על החוב שלה"
  
 
אושר: מערך גבייה משותף למשרדי האוצר והמשפטים
מערך הגבייה יורכב ממינהלת יישום בין-משרדית, ובנוסף יוקמו ברשות האכיפה והגבייה "מינהל גבייה מרכזי" ויחידה שתגבה חובות לממשלה ע"י ההוצאה לפועל
  
 
עלילות רשות השידור: דרשה 4,300 שקל במקום 762 שקל
ר' קיבלה דרישה לתשלום אגרת טלוויזיה ל-7 שנים, למרות שהיא מחזיקה במקלט טלוויזיה רק בשנתיים האחרונות ■ נציגת רשות השידור הבטיחה לה: "אל תדאגי, הכול יהיה בסדר, ראי את העניין כסגור" ■ ומה קרה אז?
  
 
עיריית ר"ג איימה לפרוץ לבית של תושב - ותפצה אותו ב-50 אלף שקל
תושב ר"ג טען כי העירייה הפעילה נגדו הליכי גבייה דרקוניים בגין חוב של 650 שקל שאינו שלו, ובהם אזהרה כי אם לא ישלם - יפרצו לביתו ■ השופטת מיכל אגמון-גונן: "יש לשקול האם פריצה לדירה היא הליך הגבייה הראוי לחוב כזה"
  
 
קנה טלוויזיה לאמא - וספג עיקול בבנק וקנס מרשות השידור
לאמציה שינפלד מעולם לא הייתה טלוויזיה ■ זה לא הפריע לרשות השידור להתלבש עליו בקנס ועיקול ■ כשהתבררה האמת, שאל אותו פקיד במשרד עורכי הדין פרנקל-קורן: "מה, אתה לא גר אצל ההורים?"
  
 
רשות השידור: לא ניתן לשלם אגרה על פחות מחצי שנה
גם אם טסתם לחו"ל למספר חודשים, או לחילופין גרתם במשך פחות מחצי שנה בדירה שאין בה טלוויזיה - לא מתאפשר כל זיכוי באגרה על פרק הזמן היחסי ■ חוסר היגיון? נציגת השירות ברשות השידור: "יש חוסר היגיון בהרבה דברים"
  
 
אושר החוק למניעת מאסרים של חייבים בהוצאה לפועל
הצעת החוק עברה בקריאה שנייה ושלישית ■ ח"כ מרב מיכאלי: "חובות צריך לשלם, אך גביית החובות צריכה להתבצע תוך פגיעה מינימלית בזכויות החייב"
  
 
יו"ר רשות השידור על האגרה: השיטה הקיימת כשלה
אמיר גילת: "רשות השידור צריכה לעסוק רק בדבר אחד - בשידור" ■ "השיטה הקיימת לא מוכיחה את עצמה יותר. במאה ה-21 ובאווירה הציבורית הקיימת המצב לא יכול להימשך. צריך למצוא חלופות למימון השידור הציבורי"
  
 
אביב לביא / אייר: גיל ג'יבלי
אביב לביא
לסגור את אגף הגבייה
צריך להחליף את אגרת הטלוויזיה במנגנון תשלום אוטומטי
יש רגעים בחייו של עיתונאי, שבהם הוא מתקשה להאמין למה ששומעות אוזניו. אחד כזה נפל בחלקי כשנחשפתי לסאגה שנאלץ לעבור גיל עומר, מנהל מ...המשך
  
 
דורון אביגד,  עורך אתר
דורון אביגד
בומרנג האגרה
בהתעקשותה על האגרה מייצרת רשות השידור דיון על קיומה שלה
בתחילה, בהיתקלות הטראומתית הראשונה שלי עם רשות השידור ושלוחותיה, חשבתי שלא ייתכן כי לרשות ממשלתית תהיה גישה כה נרחבת לפינות המוצנע...המשך
  
 
יו"ר רשות השידור לגלובס TV: "רשות השידור לא תיסגר"
צפו באמיר גילת מתארח בתוכנית "קלוז-אפ" ■ על האגרה: "אף אחד לא אוהב לשלם... אנחנו מטפלים עכשיו הרבה מאוד בקטע של התמורה לאגרה" ■ האם יש שחיתות ברשות השידור? האם משרד ראש הממשלה מתערב בתכנים?
  
 
יו"ר רשות השידור על האגרה: "שקל ליום - סכום מגוחך"
יו"ר רשות השידור, אמיר גילת, מוביל מהלך של שינוי אופן גביית אגרת הטלוויזיה ■ המדיניות הבלתי מתפשרת של אמיר גילת: "אפס סבלנות למשתמטים מהאגרה - 100% סבלנות למשלמים" ■ היעד: הפחתת התלונות בשליש
  
 
משרד עו"ד מנתניה חויב ב-15 אלף שקל בגין גבייה אגרסיבית
‎‎‎‎הגובים חדרו בכוח לבית אביה של חייבת, איימו עליו ועיקלו רכוש‏ ■ בית המשפט: "במקום לבדוק אם אמנם ה'איתור' על-ידי חוקר פרטי מבוסס די הצורך, אצה לנתבעת הדרך, והיא ביצעה את הפעולה של הוצאת המטלטלין"
  
 

<    12345678    >

   נמצאו 125 כתבות   |   עמוד 5 מתוך 8

צרו איתנו קשר *5988