גדעון תדמור בחדשות - עמוד 4

סוכן חדשות
 
גדעון תדמור / צילום: אוריה תדמור
"ב-2015 - ההשקעה הגדולה בתולדות ישראל"
יו"ר דלק קידוחים מדבר בראיון לגלובס TV על עסקת הענק ליצוא גז ממאגר "לוויתן"
  
 
גדעון תדמור / צילום: תמר מצפי
"'לוויתן' יכניס 300 מיליארד שקל, אבל אנו זקוקים לרוח גבית"
גדעון תדמור בוועידת אנרגיה ועסקים: "אנחנו נתקלים במי שמקדם שיח פופוליסטי ששם את תעשיית הגז כמטרה ומכשיר לצבירת הון פוליטי. הגיע הזמן שהממשלה תתגייס בצו 8"
  
 
הנפקת דלק קידוחים ואבנר: ביקושים של 13.5 מיליארד דולר
יו"ר דלק קידוחים ומנכ"ל אבנר, גדעון תדמור: "הבעת אמון חסרת תקדים של שוקי ההון של אירופה, ארה"ב וישראל בחזון של דלק קידוחים, אבנר וקבוצת דלק"
  
 
מנכ"ל דלק קידוחים יוסי אבו: "פוטנציאל אדיר לתגליות נוספות"
מנכ"ל דלק קידוחים בכנס בתל אביב: "עד עכשיו כיסינו רק חלק קטן מ'חולות תמר'" ■ יו"ר דלק קידוחים גדעון תדמור: "פיתוח ה-FLNG יאפשר להפוך את הסיפור שלנו לעולמי, לייצא את הגז ולהפוך לשחקן דומיננטי גם באסיה"
  
 
גדעון תדמור צפוי לגרוף כ-20 מיליון שקל מעסקת וודסייד
מי שהוביל את פעילות החיפושים של קבוצת דלק צפוי לקבל בונוס נאה
  
 
השותפות ב"תמר": סיכוי גבוה מאוד למציאת עוד 0.7 TCF
(עדכון) - הפקת הגז מ"תמר" הקפיצה את ההכנסות והרווח, כמו גם את התמלוגים למדינה ■ דלק קידוחים ואבנר שוות כ-10 מיליארד שקל כל אחת
  
 
השיחה: האחים תדמור פותחים את הבוקר יחד
מי הגיעו למפגש של ידידי המרכז הרפואי רבין? ■ בפני מי חלקו חלוץ וחולדאי את עברם המשותף? ■ וגם: עם מי חגג גיא קלנר את יום הולדתו ה-40?
  
 
תדמור: אם לא נייצא את הגז, המדינה תאבד כ-100 מיליארד דולר
יו"ר קבוצת דלק קידוחים אמר הערב ב"פגוש את העיתונות" כי הציבור ירוויח כ-100 מיליארד דולר מייצוא הגז ■ דרור שטרום: "בהתחלה הם מפחידים אותנו שהגז לא יצא מהאדמה ואם זה לא צלח אז עוברים לחלוקת מתנות"
  
 
תדמור: "איפה הכסף? קבור בים. חייבים לפתח את 'לוויתן'"
יו"ר דלק קידוחים ומנכ"ל אבנר: "בשביל מימוש החזון לעצמאות אנרגטית עלינו להמשיך ולפתח את לווייתן, מימוש חזון הנזלת הגז (LNG) והמשך אקפלורציה. בשעה זו אנו קודחים ב'כריש', שנראה מבטיח, ואני מקווה שהוא גם יקיים"
  
 
גדעון תדמור: החלום הבא שלנו - למצוא נפט ב"לוויתן"
יו"ר דלק קידוחים ומנכ"ל אבנר כבר מסמן את היעד הבא של החברה ■ על רצף ההצלחות: "שילוב של מזל ומקצוענות" ■ על בעיית הגז: "אנחנו צופים שכבר ב-2016 נגיע למצב שבו הקיבולת של 'תמר' לא תצליח לספק את מלוא הביקוש"
  
 
עו"ד אלי זהר: "עורכי הדין ורואי החשבון הפכו מושא לחקירות"
זהר ‏‎‎בפאנל ראשי משרדי עוה"ד של D&B: "אנו מאבדים את הלגיטימיות הבסיסית של החיסיון שבין עו"ד-לקוח. זה צריך להדליק אור אדום" ■ עו"ד דוד תדמור: "הבג"ץ הכלכלי מת בשנים האחרונות. העליון לא מקבל החלטות בתחום הכלכלי"
  
 
שותפות "תמר" חתמו על הסכם עקרונות ליצוא גז נוזלי
השותפות בתגלית הגז, בשיתוף דייהו הקוריאנית וגזפרום הרוסית, מתקדמות לקראת הסכם מחייב ליצוא גז נוזלי לאסיה בהיקף של 4.2 BCM בשנה לתקופה של 20 שנה
  
 
"ארגון רשאי לנהל ייצוגית גם בלי תובע בעל עילה אישית"
מדובר בהחלטה עקרונית של השופט חאלד כבוב מהמחלקה הכלכלית במחוזי בת"א, שעשויה לשנות דרמטית את תחום התביעות הייצוגיות בישראל
  
 
"לבטל בונוס של עשרות מיליוני שקלים לגדעון תדמור"
כך תובע בעל מניות בדלק אנרגיה ■ לטענתו, חוסר היכולת של החברה לממש הסכם שלה מול תדמור, הביא לכך שקבוצת דלק העניקה לו כ"פיצוי" את הבונוס ההוני
  
 
השיחה: הבוגרים של אוניברסיטת חיפה חוגגים
מי הגיעו אתמול לאוניברסיטת חיפה? ■ על מי הגן גדעון תדמור? ■ וגם: איזה פדיחה עשתה אופרה ווינפרי?
  
 
יוסי אבו: "המשק הישראלי יראה גז מתמר במארס-אפריל"
(עדכון) - מנכ"ל אבנר בכנס האנרגיה של ביזפורטל: ועדות ששינסקי וצמח הן חלק מהתפתחות טבעית של משק הגז ■ מנכ"ל הכשרה אנרגיה: חברות בינלאומיות לא ממהרות לבוא לפה
  
 

<    12345678    >

   נמצאו 128 כתבות   |   עמוד 4 מתוך 8

צרו איתנו קשר *5988