דב גילהר בחדשות

סוכן חדשות
 
ברוך שי / צילום: יחצ
ברוך שי על פרשות דב גילהר ויצחק נוי: "חציית קו אדום"
בתוכנית "שבת עולמית" בהגשת יצחק נוי ב"כאן רשת ב'", אמר המגיש יצחק נוי כי "הבדואים ידועים גם כרוצחים ממדרגה ראשונה" • בתוכנית "ערב ערב" בהגשת דב גילהר, שלף מרדכי גילת את ארנקו כדי להדגים למשפחת נתניהו איך משתמשים בכסף • מנהל חטיבת החדשות של "כאן": נוי וגילהר הושעו ממספר תוכניות • ומה לגבי ירון לונדון?
  
 
אולפן חדשות / צלם: יחצ-תומר פולוטיןניר קיפניס, מבקר הטלוויזיה של גלובס ועורך מנטוק
ניר קיפניס
ה-DNA של חדשות 10 נחשף
"חדשות 10, יומן מלחמה" חושף את מאחורי הקלעים בימי "צוק איתן"
"חדשות 10, יומן מלחמה", יום א' 21:00, ערוץ 10 עד שצפיתי בסרט הזה, חשבתי שלא יהיה בו יותר מטפיחה עצמית על השכם, כזאת שאולי מגיעה...המשך
  
 
הקרב המדובר: צפו בעימות החריף בין ענבל אור לליאת רון
התכתשות יוצאת דופן בין אור לרון בתוכנית "לילה כלכלי" ■ רון: "לא לקנות דירות מענבל אור; את תפשטי את הרגל" ■ אור: "מסרתי מעל 100 דירות! לא גנבתי מאף אחד! לא נפלו לי מרפסות! אצלי הלקוחות מצביעים ברגליים!"
  
 
התפטרות שרון גל - על רקע בדיקת "התנהגות לא הולמת"
(עדכון) - הליך הבדיקה של ערוץ 10 בעניין מנחה "לילה כלכלי" עדיין לא הסתיים, אולם גל היה מודע להתנהלותו ■ שרון גל: הסיבה לעזיבתי את הערוץ - אי-הסכמה על תנאי החוזה ■ הערכות: גל השתכר כ-100 אלף שקל בחודש
  
 
דב גילהר וצופית גרנט זכו בפרס פרימור על תחקיר חברתי
הפרס מוענק ע"י הרשות השנייה וקרוי על שם חברת המועצה רחל פרימור ז"ל
  
 
איה קרמרמן פורשת מתוכנית הבוקר של ערוץ 10
הסיבה: רצונה לעסוק בתכנים הקרובים יותר לעולמה הדתי ■ רומי נוימרק תחליף אותה
  
 
איה קרמרמן תנחה תוכנית בוקר בערוץ 10
קרמרמן, שהיתה כתבת השטח של "ערב טוב עם גיא פינס" ובשנים האחרונות חזרה בתשובה, תגיש בימי שישי את תוכנית הבוקר של ערוץ 10 לצדו של דב גילהר
  
 
"ערוץ 10 לקח לעצמו את החופש לנהל חקירה משטרתית לצורכי רייטינג"
ביהמ"ש זיכה אדם שהואשם בעקבות "תחקיר הפדופילים" של דב גילהר, בו תחקירניות התחזו לבנות 13 בצ'טים באינטרנט: "לא אתן יד לתחקירני הטלוויזיה למשוך גברים בלשונם במשחק כפול של פיתוי"
  
 
אטיאס זימן ליום א' דיון דחוף בעניין ערוץ 10; עובדי הערוץ שוקלים לבקש מעיני להתערב
(עדכון) - עובדי ערוץ 10 נפגשו אחה"צ עם השר אטיאס בעניין החלטת ועדת הכלכלה להוציא את ערוץ 10 למכרז באופן מיידי ; דב גילהר בהפגנת עובדי ערוץ 10 מול משרדי הרשות השנייה: "הסנריו של טלעד חוזר על עצמו"
  
 
דב גילהר ומיקי רוזנטל משיבים לתביעת רכילאית "מעריב": הבענו ביקורת לגיטימית
אמרו את הדברים בכתב ההגנה לתביעת הדיבה שהגישה נגדם הרכילאית לשעבר אביגיל לאפין ; לאפין טענה בתביעתה כי מגישי התוכנית "המגרסה" בנענע10 לעגו לה "באופן בוטה ומכוער, באמצעות צליבה גסה של אופייה"
  
 
צרו איתנו קשר *5988