המחאה החברתית בחדשות - עמוד 11

סוכן חדשות
 
ליף התלוננה במשטרה על איומים והסתה לפגיעה פיזית בה
המשטרה מסרה כי מדובר בחשד לעבירות חמורות, והנושא נכנס לטיפול מיידי
  
 
דפני ליף: "הממשלה מסכנת נפשות רבות - אל תרימו ידיים"
ליף בפייסבוק: "הייאוש והסבל של רבים מתרגם לפגיעה עצמית אלימה ומסוכנת - אלו הם מעשי ייאוש וכניעה אל מול מנגנונים אכזריים ובירוקרטיה פושעת"
  
 
"נתתי 2 רגליים שלי למדינה ולאף אחד לא אכפת"
כך אומר נכה צה"ל בן 30 לנתן זהבי ברדיו 103FM ■ מאזינה: "חתמתי על ערבות לידידה ב-10 בנקים - ונפלתי לתהום. חוב של 3,000 שקל תפח ל-360 אלף. לא פלא שמתאבדים כאן"
  
 
סתיו שפיר על ההצתה ביהוד: "נתניהו - רד אל העם"
שפיר: "זה הזמן להנהיג, לצאת אל העם שבחר בך ולבקש ממנו לחדול להרוס את עצמו, כי יש פתרונות אחרים. לדבר איתו על תקווה, לא על איומי טרור. לדבר איתו על תכניות הבראה, לא על צמצומים"
  
 
נכה צה"ל הצית עצמו ביהוד; צעק: "לא יכול יותר"
המחאה החברתית מחריפה - ומקבלת כיוון קשה ועצוב במיוחד ■ סתיו שפיר: "רה"מ, זה הזמן להנהיג - רד אל העם" ■ שלי יחימוביץ': "נטילת חייך שלך במו ידיך הוא מעשה קיצוני ונורא ואין לבצע אידיאליזציה שלו"
  
 
לזכרו של משה סילמן: צעדות בתל-אביב, חיפה וירושלים
(עדכון) - הצעדה בת"א החלה בשעה 20:30 במשרדי חברת עמידר בעיר, עברה דרך רחוב קפלן במקום שבו סילמן הצית את עצמו והסתיימה בטקס הדלקת נרות ברחבת הביטוח הלאומי
  
 
פרופ' מומי דהן / צילום: אייל גפן
"פוטנציאל החרדים והערבים טוב מכל הנפט של ישראל"
דהן, מבכירי המקרו-כלכלנים בישראל, שנמנה עם התומכים הנלהבים במחאת הקיץ שעבר: "לא מספיק ללכת לכיכר. בסוף צריך ללכת לקלפי" ■ על משה סילמן: "מטרגדיה אישית נוראית, לא צריך לגזור את מדיניות המאקרו של מדינה"
  
 
מת מפצעיו משה סילמן; יחימוביץ': "גורלו - בשל קריסת מדינת הרווחה"
לאחר שנכווה ביותר מ-90% משטח גופו ואושפז במצב קריטי במחלקת הכוויות בבית-החולים תל השומר, נפטר היום המפגין משה סילמן, שהצית את עצמו בעצרת המחאה לפני כשבוע ■ סילמן לפני חודש: "צריך מהפכה אלימה"
  
 
"המדינה בולשת אחרי מפגינים ומצלמת אותם? אסור לה!"
עו"ד מיכאל ספרד יוצא נגד הרשויות ש"מצרות וממשטרות" את מרחב הביטוי והמחאה, בין השאר ע"י תיעוד מפגינים וניסיון לקבוע איפה וכיצד יתנהלו ההפגנות
  
 
מחאה. סילמן. לפי מזג האוויר נראה שכבר מתנו והגענו לגיהינום
מהרגע שבו משה סילמן הצית את עצמו ועד הקמת מגדל הצדק בכביש החוף: זעם, אופוריה, כאב, אלימות וגם הלם ■ דרור פויר בעוד יומן מסע של המחאה החברתית
  
 
מקימי "חומה ומגדל" ביקום: "משרד השיכון הוא משרד שיווק"
כך אמר היום גד הרן, העומד בראש הקואליציה החברתית שעומדת מאחורי בניית המאחז על אדמת קק"ל בסמוך לקיבוץ יקום ■ "היום נניח אבן פינה לעיר 'הבעדים' על מנת להדגים לממשלה באיזה קצב היינו מצפים שהיא תטפל במצוקת הדיור"
  
 
אבי טמקין / איור: גיל ג'יבלי
אבי טמקין
ישראל מצטרפת
ברוך בואך האטה כלכלית, בזכותך לא יוכלו להחביא הטבות שנותנים לעשירים
ברוכה הבאה מדינת ישראל לעידן הציפיות הנמוכות, הכעס הגובר וסימני השאלה המתרבים. ברוכה הבאה כלכלת ישראל לשנים של צמיחה נמוכה, מאבקים...המשך
  
 
ניר קיפניס, מבקר הטלוויזיה של גלובס ועורך מנטוק
ניר קיפניס
הפגנה, לא חשוב על מה
"שביתה" - סדרה טובה שעם קצת מאמץ, הייתה יכולה להיות מצוינת
"שביתה", ג' 22:00, "יס דרמה" כבר מזמן לא הייתה סדרה שעסקו בה כה רבות עוד לפני שידורה. אין ספק כי דרמה על יחסי עבודה במפעל, על רק...המשך
  
 
צפו: כך השתלטו אנשי המחאה על קרקעות של המדינה
קבוצה של פעילים חברתיים החליטה הלילה בפעולה סודית ומחתרתית לבנות על שטח של ביקום חומת גדר שמקיפה אוהלים, קרוואן, ומגדל שמירה שקיבל את השם הפואטי "מגדל הצדק"
  
 
"בקלות אפשר להפוך כאן לאיש עני, זה לוקח חצי שנה"
עפרה ברק-רודנר מסבירה בפוסט שפרסמה בפייסבוק למה משה סילמן גיבור ■ "כשהמערכת קשת עורף ואטומה, זה רק מכפיל את הייאוש והזעם"
  
 
שוב זה קורה: אדם ניסה להצית את עצמו בסניף בנק בחולון
תופעה? תושב העיר כבן 40 הגיע הבוקר לסניף בנק לאומי כשהוא מצויד בחומר בעירה ■ לאחר דין ודברים עם עובדי הבנק איים להצית עצמו ■ שוטרים שהוזעקו למקום עצרו אותו והוא נלקח לחקירה
  
 

<    456789101112131415161718    >

   נמצאו 1508 כתבות   |   עמוד 11 מתוך 95

צרו איתנו קשר *5988