יוסי ורדי בחדשות - עמוד 2

סוכן חדשות
 
"יש עסקים שמוכנים לשלם על ביקורות טובות מגולשים"
מנכ"ל yelp, האפליקציה המובילה בעולם בתחום המלצות על מסעדות ועסקים מקומיים, בכנס DLD במינכן: "סטיב ג'ובס שכנע אותי לא למכור את החברה לגוגל ואמר לי: 'יש להם כבר מספיק כוח. אם אתה צריך כסף, תבוא אליי"
  
 
הסטארט-אפ הישראלי Similarweb מגייס 3.5 מיליון דולר
החברה, המפתחת כלי לניטור וניתוח טראפיק לאתרי אינטרנט, משיקה במקביל כלי פרימיום מתקדם ■ המנכ"ל אור עופר: "הכלי מראה את אסטרטגיית השיווק של כל אתר - כמו לשחק פוקר ולראות את הקלפים של כל השחקנים"
  
 
רמי לוי: "צריכים לחיות אחד ליד השני ולא אחד בתוך השני"
"כשחברים פלסטינים שלי כועסים על איזו התנחלות, אני אומר, זה לא שלקחו לכם נפט וזהב"■ "אם לא נגיע לפתרון זו התאבדות לישראל" ■ יוזמת השלום של הסקטור העסקי: שתי מדינות לשני עמים
  
 
השיחה: על ראש המגדל
איזה מנכ"ל בנק מכר דירה במגדל מנהטן ב-20.5 מיליון שקל? ■ ובאיזה אירוע נפגשו יוסי ורדי ועפרה שטראוס?
  
 
השיחה: סטיב באלמר נהנה בצפון
איפה בילה מנכ"ל מיקרוסופט העולמית בשבוע האחרון? ■ מי ניחש את מספר חשבון הבנק של האורקל מאומהה? ■ ומי הגיע להקרנה המוקדמת של הסרט המדובר "ג'ובס"?
  
 
השיחה: דני ימין ויוסי ורדי חוגגים בטכניון
מי הגיעו לאירועי חבר הנאמנים של המוסד החיפאי? ■ איפה נפגשו אהרן ברק ואמנון רובינשטיין? ■ וגם: מי התארחו באירוע של מכון היצוא?
  
 
HappySale מגייסת מיליון ד'; חוויית מוצרים משומשים
התהליך של יצירת מכירה ב-HappySale פשוט: מצלמים את המוצר ומכניסים את שמו ■ האפליקציה מחפשת באופן אוטומטי את המוצר, ומביאה מהרשת את המידע עליו
  
 
אשטון קוצ'ר בישראל: מחפש סטארט אפ לפתור ההתחממות
קוצ'ר התארח בכנס הגראג' גיקס אותו מארגן יוסי ורדי: "הדרך הכי טובה להגיע אלינו לחברה, היא לבנות דברים מדהימים ואנחנו כבר נגיע אליכם"
  
 
ליאת רון / איור: גיל ג'יבלי
ליאת רון
יוסי ורדי, נשיא מדינת ישראל
מי אמר שנשיא המדינה צריך לעבור קריירה פוליטית
בראיון לערוץ שנתן במהדורת החדשות של מוצאי חג העצמאות בערוץ 2, הודיע נשיא המדינה, שמעון פרס, כי אינו מתכוון לרוץ לכהונה נוספת, ובכך...המשך
  
 
קליין, ורדי ובלום עושים את אמריקה
מי הגיעו לכנס של לנדמארק ונצ'ורס בניו-יורק? ■ למה הוסב המשרד של עוה"ד יגאל ארנון? ■ וגם: איפה נפגשו זהבה דנקנר ואילנה אס?
  
 
נשיא פייפאל: "לא צריך לשלם במסעדה - תשלמו מהסלולרי"
דיוויד מרקוס בכנס DLD: "אני לא חושב שאנחנו מתחרים בחברות האשראי" ■ מנכ"ל טלפוניקה גרמניה: "האתגר הסלולרי שלנו גדול - 82% מהעסקאות בגרמניה נעשות במזומן"
  
 
"Big Data הוא כמו סקס של צעירים, כולם מדברים על זה"
DJ פטיל, מדען המידע של קרן ההון סיכון גריילוק פרטנרס, ציטט את דבריו של פרופ' דן אריאלי במושב הפתיחה של כנס האינטרנט השנתי - DLD שנפתח במינכן, גרמניה וטען כי כל מנהל צריך שיהיה לצידו מנתח מידע
  
 
השיחה: דב לאוטמן בוחר באקדמאים הערבים
מי הגיעו לחגוג 5 שנים ל"קו משווה"? ■ מי מקדמים את תל-אביב בתחרות בינלאומית? ■ וגם: במי בחר רמי לוי?
  
 
יוסי ורדי: "הצעירים פחות מתעניינים ברכוש ויותר בנגישות"
רון חולדאי: "כדי לעודד, אנחנו דואגים לשיווק העיר בעולם כדי לעשות עסקים לצד פתיחת מתחם 'הספרייה' לסטארט-אפים, אספקת אינטרנט אלחוטי במרחב הציבורי ועוד"
  
 
יזהר שי / איור: גיל ג'יבלי
יזהר שי
עומדים לצידנו
בתחילת החודש הוזמנתי להרצות בטכניון, בפני קבוצת סטודנטים בין לאומית שהגיעה לארץ כדי לנסות לפענח את התופעה הייחודית משהו שנקראת "הה...המשך
  
 
השיחה: יובל שטייניץ ויורם טיץ בתגלית עסקית
מי הגיעו לטקס של תגלית? ■ מה הסוד של יוסי ורדי? ■ ממה פחד אדמונד ספרא ז"ל? ■ וגם: איזה אות קיבלו ציון קינן ויאיר סרוסי?
  
 

   123456    >

   נמצאו 87 כתבות   |   עמוד 2 מתוך 6

צרו איתנו קשר *5988