יעקב פרנקל בחדשות - עמוד 5

סוכן חדשות
 
כך נראו הקדנציות של פרנקל בבנק ישראל
שתי הכהונות הקודמות של פרנקל ב-1991-2000 לוו בניפוח שוק האשראי ומדדי המניות בבורסה, ולאחר מכן הקפצת הריבית ל-17% ■ מבט לעבר, בדרך לעתיד
  
 
מט"ח 24
כיצד תשפיע בחירת הנגיד החדש על שער הדולר-שקל?
באירופה עדיין מושפעים מדברי יו"ר ה'פד' בשבוע שעבר, ובישראל ממתינים להשפעת בחירת הנגיד החדש, יעקב פרנקל, לבנק ישראל
  
 
דולרים מטבע חוץ מטח  / צלם: טינקסטוק
"לנגיד החדש השפעה מוגבלת על המט"ח בזירה המקומית"
במחלקת המחקר של FXCM מציינים כי: "למרות הכותרות הראשיות, לבחירת הנגיד צפויה להיות השפעה מוגבלת בלבד על המסחר בזירת המט"ח המקומי בטווח הקרוב השידור של FXCM ו"גלובס" ייערך היום ב-15:00
  
 
לפיד על מינוי פרנקל: "זו קריאה למילואים"
שר האוצר בראיון לגלי צה"ל: "יהיה כאן יותר טוב עוד שנה וחצי" ■ "לא מבין את המוחים נגד יצוא הגז, לכל אחד מהאזרחים יגיעו אלפי שקלים מזה" ■ לפיד, אתה מאמין לרה"מ? "כן. אני מדבר איתו הרבה, והוא מתכוון למה שהוא אומר"
  
 
המבקר קבע: פרנקל לקח מאות אלפי שקלים שלא הגיעו לו
בעקבות דוח מבקר המדינה מ-2002 נאלץ פרנקל להחזיר למדינה 238 אלף שקל, בגין כספים שקיבל במסגרת תפקידו כנגיד בנק ישראל ולא הגיעו לו על-פי דין
  
 
"עבור המשקיעים המינוי של פרנקל הוא בשורה חיובית"
שמואל בן אריה, מנהל מחקר שוק מקומי בחברת פיוניר תכנון פיננסי: "גם שוק המניות וגם השוק האג"ח יקבלו את ההחלטה בצורה חיובית" ■ יניב פגוט: "לא ברור כי הנגיד החדש ישן ינהג כמנהג קודמו ויגן על הייצוא הישראלי מפני התחזקות השקל באגרסיביות"
  
 
קווים לדמותו של נגיד בנק ישראל החדש-ישן יעקב פרנקל
האם פרנקל יוביל בקרוב שינוי במדיניות המוניטרית שהנהיג סטנלי פישר? ■ אם לשפוט עפ"י התבטאויות עבר של פרנקל, ניכר כי הנגיד הבא לא חסיד גדול של התערבות בשוק המט"ח ודוגל בפיקוח הדוק על הבנקים
  
 
פרופ' יעקב פרנקל ימונה לנגיד בנק ישראל
אחרי 5 חודשים של חיפושים, ימונה פרופ' פרנקל לתפקיד היוקרתי ■ פרנקל כיהן בתפקיד בשנות ה-90' ושימש גם כסגן יו"ר AIG ■ לפני מספר חודשים פרנקל הצהיר: "אני לא מוכן לכהן כנגיד בנק מרכזי בסביבת ריבית אפסית"
  
 
השיחה: יעקב פרנקל בהופעת בכורה
מי באו לפרגן ליו"ר החדש של חבר הנאמנים של אוניברסיטת ת"א? ■ איזה טיפים נתן זהר זיסאפל ליזמים מבוגרים? ■ וגם: מי הגיעו לפתיחת סניף קל אוטו בנתיבות?
  
 
השיחה: יעקב פרנקל בהופעת בכורה בתפקיד החדש
מי הגיעו למועדון העסקי-אקדמי של אוניברסיטת תל-אביב? ■ למי החמיא עמיר פרץ? ■ ממי נפרד אריה סקופ? ■ וגם: איפה בילו היורשים לבית קופלר?
  
 
פרנקל: "אם ספרד ואיטליה לא יבקשו סיוע - אין אירו"
נגיד בנק ישראל לשעבר בוועידת ישראל לעסקים 2012: "אירופה מייצרת רק 20% מהתמ"ג העולמי. ב-1990 ייצרה אירופה כ-29% מהתמ"ג העולמי. זה שינוי דרמטי"
  
 
יעקב פרנקל: "מס יסף זה מס רטרואקטיבי; אני מתנגד לו"
נגיד בנק ישראל לשעבר בראיון ל"גלובס": "אני הייתי דווקא מעודד מאוד את המגזר העסקי כי הוא זה שבסופו של דבר צריך לשכור את העובדים, להשקיע ולהתרחב"
  
 
ג'וזף-כהן: המשבר הבא בארה"ב ב-2022, בגלל הבייבי-בום
(עדכון) - ג'וזף-כהן מגולדמן זאקס: "שוק המניות נסחר במכפיל רווח הנמוך ב-5 נקודות מהממוצע; השוק מתמחר ירידה של 12% ברווחי החברות מדי שנה" ■ יעקב פרנקל: ניתן היה לחזות את המשבר באירופה ■ בצהריים: פישר ינאם
  
 
פרנקל: "פישר הוא האדם המתאים לעמוד בראש ה-IMF"
פרופ' יעקב פרנקל, נגיד בנק ישראל לשעבר בראיון לגלי צה"ל: "העולם נמצא כרגע בהתמודדות עם אתגרים מאוד חשובים ופישר הוכיח שהוא יכול להתמודד עם אתגרים כאלה"
  
 
השיחה: מי אנשי העסקים שהגיעו להיפרד מגבי אשכנזי?
את מי פגשו עובדי גיתם בניו-יורק? ■ מי נרתמו לטובת אלו"ט? ■ וגם: איפה נפגשו זובין מהטה וגליה מאור?
  
 
השיחה: יובל שטייניץ ויעקב פרנקל נפגשים בהרצליה
בכירי שופרסל בעבר ובהווה נפגשים ■ נתניהו ולבייב מתקשרים בבוכרית ■ ליייזי ינאי שולח עובדים מצטיינים להוואי ■ וגם: למי מפרגנת רונה אנג'ל?
  
 

<    1234567    >

   נמצאו 107 כתבות   |   עמוד 5 מתוך 7

צרו איתנו קשר *5988