מפלגת יש עתיד בחדשות - עמוד 6

סוכן חדשות
 
יאיר לפיד  / צילום: רויטרס
לפיד יוצא למלחמת הסברה נגד ה-BDS: חילק חוברות בנתב"ג
יו"ר יש עתיד ביקר באולם ההמראות בנתב"ג וחילק חוברות הסברה הנוגעות למאבק בתנועת ה-BDS ■ החוברת מציגה את הטענות המרכזיות של ה-BDS ושוללת אותן בזו אחר זו ■ "איננו יכולים להמשיך להפקיר את הזירה לשונאי ישראל"
  
 
יאיר לפיד / צילום: כפיר זיו
לפיד: "לנתק מגע זו תבוסתנות. אנחנו הצד הצודק"
ראש הממשלה ושר החוץ בנימין נתניהו החליט אתמול להשעות את המגעים עם מוסדות האיחוד האירופי בתגובה לסימון המוצרים מההתנחלויות ■ לפיד: "כל מה שההחלטה הזו עושה, זה להשאיר את הזירה לאויבנו, לפלסטינים, לחבורה המתועבת של ה-BDS"
  
 
בנימין נתניהו / צילום: רויטרס
בג"ץ: ניגוד עניינים מובנה בכהונת רה"מ גם כשר בכמה משרדים
השופט חנן מלצר: אם ראש הממשלה הוא גם שר שאחריותו היא בפני ראש הממשלה, יש ניגוד עניינים מובנה בחוק ■ הדיון בעתירה הסתיים ללא החלטה
  
 
בנימין נתניהו / צילום: רויטרס
מחר: דיון בבג"ץ בעתירת יש עתיד נגד ריבוי התיקים של רה"מ
ח"כ קארין אלהרר: "אני מאמינה שבית המשפט יעשה צדק היסטורי עם הציבור ויבהיר כי ראש ממשלה שמחזיק בכל-כך הרבה משרות מהווה פגיעה ברורה בציבור ובשירותים הניתנים לנו"
  
 
יאיר לפיד / צילום: צילום מסך
לפיד: זו הסיבה לשתיקתן של העבודה והליכוד בעניין החשמל
"עשרות אלפי מבוגרים וילדים עדיין מנותקים מחשמל, האזרחים משתגעים בבית, אבל יחימוביץ' שותקת וחיים כץ שותק, בוז'י שותק וביבי שותק. למה?" ■ כץ: "לפיד מקושש קולות"
  
 
שי פירון / צילום: דפי הירשפלד
ח"כ שי פירון פורש מהכנסת; אלעזר שטרן יחליף אותו
על-פי הודעת יש עתיד, פירון צפוי לעזוב את הכנסת לטובת "תפקיד חינוכי בכיר"
  
 
יעקב ליצמן / צלם: איל יצהר
בג"ץ: למנות שר בריאות במשרה מלאה תוך 60 יום
בג"ץ שם סוף לתופעת "סגן השר בתפקיד השר" במשרד הבריאות, והורה כי הרב יעקב ליצמן יפסיק לכהן כסגן שר הבריאות, וכי אם ירצה להמשיך ולכהן במשרד - עליו להתמנות לשר
  
 
בית ראובן עופרי בשכונת דניה בחיפה / צילום: פאול אורלייב
חיפה: מפלגת "יש עתיד" ועבירות בנייה
חריגות הבנייה של ראובן עופרי, עסקן חיפאי מוכר ורב-השפעה בעירייה, מטופלות לטענת השכנים ביד רכה ■ בעקבות פניית "גלובס" הוצא התיק מידיה של מנהלת המחלקה לפיקוח על הבנייה
  
 
יאיר לפיד  / צילום: רויטרס
יאיר לפיד מציג: 5 נקודות שמראות עד כמה נתניהו כושל
"זה רגע השפל הגדול ביותר של מדיניות החוץ הישראלית מקום המדינה, ונתניהו טוען שהוא לא טעה בכלום. אדוני ראש הממשלה, אתה לא עשית אף טעות? אין מה לבדוק? אין מה לחקור? כל מה שעשית היה מושלם?"
  
 
בנימין נתניהו / צילום: רויטרס
יש עתיד בעתירה מוחדשת לבג"ץ: לפסול כהונת נתניהו כשר
לאחר הביקורת שנמתחה על רה"מ מצד שופט העליון חנן מלצר, מפלגת יש עתיד עתרה לבג"ץ נגד המשך כהונתו של נתניהו כשר ב-4 משרדים שונים ■ דורשת גם לקבוע כי סגן השר יעקב ליצמן ימונה לשר הבריאות
  
 
בנימין נתניהו / צילום: רויטרס
בג"ץ לנתניהו: רה"מ לא יכול לכהן כשר בכמה משרדים
לדברי שופטי בג"ץ, המצב שבו רה"מ מכהן כשר הבריאות, או כשר במשרדים נוספים, אינו יכול להימשך ■ "למה שליצמן לא יהיה שר, ובא לציון גואל?"
  
 
יאיר לפיד / צילום: יחצ
לפיד: אם ייחתם הסכם עם איראן - נתניהו חייב להתפטר
יו"ר יש עתיד בישיבת הסיעה: "אם ייחתם ההסכם הרע הזה, מדובר בכישלון ששמו של נתניהו מתנוסס עליו לאורך ולרוחב; זוהי עילה להתפטרות של ראש הממשלה"
  
 
יאיר לפיד  / צילום: רויטרס
יש עתיד תגיש את הצעת חוק ברית הזוגיות לוועדת השרים לחקיקה
ח"כ יאיר לפיד: "אחרי שבית המשפט העליון האמריקאי אישר נישואי גאים, הגיע הזמן לשיתוף-פעולה חוצה מפלגות - וחוצה קואליציה ואופוזיציה - כדי להעביר את ברית הזוגיות"
  
 
יאיר לפיד  / צילום: רויטרס
לפיד: "נתמוך במתווה הגז רק אם יהיה פיקוח על המחיר"
יו"ר יש עתיד: "צריך ללמוד את המתווה המתגבש באופן שקוף ופתוח בוועדת כלכלה של הכנסת. זה לא יכול להתקיים במחשכים, זה חייב להתקיים בשקיפות"
  
 
יאיר לפיד / צילום: כפיר זיו
לפיד תוקף את הרצוג: "מציל את הליכוד"
יו"ר יש עתיד אומר כי על ראש הממשלה להגיב מיד לפרשת אורן חזן שנחשפה בחדשות 2 וכינה את שתיקתו "בודהיסטית" ■ הוא יצא נגד יו"ר האופוזיציה הרצוג שהסכים לקיזוז בשל הפרשה
  
 

<    123456789101112131415    >

   נמצאו 355 כתבות   |   עמוד 6 מתוך 23

צרו איתנו קשר *5988