ניסן סלומיאנסקי בחדשות - עמוד 6

סוכן חדשות
 
ועדת הכספים דחתה תוספת של כ-2.8 מיליארד שקל לביטחון
(עדכון) - יו"ר הוועדה, ח"כ ניסן סלומינסקי: הבטיחו לי שהתוספת לא תבוא על חשבון תקציבי הממשלה - ובפועל רוצים לקצץ
  
 
הכנסת אישרה בקריאה שנייה ושלישית את חוק הריכוזיות; "תיפסק החגיגה על חשבון כספי הציבור"
לפיד: "זהו יום של כבוד למדינת ישראל" ■ ח"כ ניסן סלומיאנסקי: "החוק החדש ישנה מהותית את חיי הכלכלה במדינת ישראל וייטיב מאוד עם האזרח הפשוט" ■ ח"כ זהבה גלאון: "דנקנר חלב את כספי הציבור. סילוקו הוא צעד גדול"
  
 
"לא נגיע לחברה צודקת כשכ"כ הרבה אנשים לא משלמים מס אמת"
סגן שר האוצר, מיקי לוי, בכנס לשכת יועצי המס: "בגלל ההון השחור זולגים מקופת המדינה מיליארדים רבים, שיכולים לשמש להורדת מסים או לשיפור השירותים"
  
 
צפו: יו"ר ועדת הכספים סלומינסקי לוגם קפה בקופיקס
ניסן סלומינסקי ביקר היום בבית-הקפה ברחוב אבן גבירול: "אני מברך על היוזמה להוריד את מחירי הקפה" ■ "כולי תקווה שזוהי רק יריית פתיחה לשינוי רחב יותר"
  
 
"מישהו בתקשורת המציא מספר - 800; טבע תפטר פחות"
סלומינסקי: "המדינה יכולה להתגאות בטבע, והיא גם נהנית. מצד שני, פיטורי עובדים זה דיני נפשות" ■ איקה אברבנל מטבע: "בישראל לא נסגור אתרים, אבל כן יפוטרו עובדים" ■ מנכ"ל טבע ג'רמי לוין הבטיח לשר לפיד שלא יהיו הפתעות
  
 
ועדת הכספים תדון בפיטורים הצפויים בחברת טבע
יו"ר ועדת כספים, ח"כ ניסן סלומינסקי: "חברת טבע קיבלה במהלך השנים האחרונות הטבות מס מפליגות אשר מחייבות אותה בערבות הדדית לעובדיה אזרחי המדינה"
  
 
סטלה קורין ליבר / איור: גיל ג'יבלי
סטלה קורין-ליבר
בועת נדל"ן? לא בקדנציה שלי
למה להוריד מחירים כש-50% עד 70% ממחיר הדירה מגיע למדינה?
מצעד האינטרסים ראש קבינט הדיור, שר האוצר יאיר לפיד, סגר השבוע על הקמת עוד חברה ממשלתית, בשליטתו, לקידום הדיור. שר השיכון אורי א...המשך
  
 
האוזר: "חיזוק הבורסה דורש הפחתת המס על רווחי הון"
מנכ"ל איגוד החברות הציבוריות פלטו: "מקור הבעיה: הרגולציה. יש לקיים בחינת עלות-תועלת של הרגולציה" ■ יו"ר ועדת הכספים, ח"כ ניסן סלומינסקי: "הבורסה צריכה לחזור לימי תפארתה עם מחזור שיא של כ-3 מיליארד שקל"
  
 
ועדת הכספים אישרה הקלות במס על תרומות ל-64 עמותות
חלק ניכר מהעמותות: מוסדות דת ■ יו"ר ועדת הכספים, ח"כ סלומינסקי: "מדובר בהטבה חשובה שנועדה לעודד מימון פרויקטים שלא באמצעות תקציב המדינה"
  
 
יש כסף? 15.7 מיליארד שקל מ-2012 יועברו לתקציב 2013
לדברי יו"ר הוועדה, ח"כ ניסן סלומינסקי, מדובר בכספים שנועדו למימון פרויקטים רב-שנתיים שמימונם נפרש על פני שנים ■ סגנית הממונה על התקציבים באוצר: "מדובר בהוצאות שאושרו בממשלה ובחוק התקציב ב-2012"
  
 
פרשת סלומיאנסקי עלתה לבנט ביוקר: נקנס ב-65 אלף שקל
ה‎‎מבקר קנס מועמדים בפריימריז שלא ניהלו את חשבונותיהם עפ"י חוק ‏‎‎‏■ קנסות הוטלו גם על דני דנון, עמיר פרץ, איילת שקד, אראל מרגלית, ציפי חוטובלי ועוד‏
  
 
סלומיאנסקי: "רק משוגע יציע מועמדותו לתפקיד הנגיד"
(עדכון) - בעקבות התמשכות סאגת מינוי נגיד בנק ישראל, תקיים ועדת הכספים דיון פגרה בהליך המינוי של הנגיד, וגם מליאת הכנסת תקיים דיון ■ ח"כ מיכאלי: מדוע לא למנות את פלוג?
  
 
לפיד למבקריו: "חיים בלה-לה-לנד; מה הייתם עושים במקומי?"
(עדכון) - החלו הדיונים המכריעים בכנסת על התקציב - ולפיד יורה לכל עבר ■ "מאיפה הייתם סוגרים בור של 35 מיליארד שקל? מהצ'קים של החתונה?"
  
 
המשטרה לא תמליץ להגיש כתב אישום נגד ח"כ ניסן סלומיאנסקי
סלומיאנסקי נחקר בחשד למימון קולות מתפקדים בבחירות המקדימות לראשות מפלגת הבית היהודי ■ המשטרה: לא נמצאו ראיות מספיקות כדי להעמידו לדין
  
 
גפני: "המציאות לא רעה, אל תאמינו ללפיד ולחור התקציבי"
דיון סוער בפאנל הסיום של לשכת רואי החשבון באילת ■ גפני: "הטענה של שר האוצר 'איפה הכסף', עם רמיזות לציבור החרדי, התבררו כלא נכונות. אני יכול להגיד איפה באמת הכסף הגדול שהוא לא מעז לגעת בו"
  
 
מתקפת מיילים נגד ח"כים ושרים על הקיצוץ בקצבאות ילדים
מאות מיילים מאיימים להשבית את תיבות הדואר האלקטרוני של יו"ר ועדת הכספים סלומיאנסקי, יו"ר ועדת העבודה והרווחה כץ, שר האוצר לפיד, ושר הרווחה כהן, במחאה על הכוונה לקצץ 2.7 מיליארד שקל בקצבאות
  
 

<    1234567    >

   נמצאו 110 כתבות   |   עמוד 6 מתוך 7

צרו איתנו קשר *5988