שלי יחימוביץ' בחדשות - עמוד 15

סוכן חדשות
 
יחימוביץ' על הפיטורים בטבע: "להפסיק עם הטבות המס"
"טבע שילמה קרוב ל-0% מסים - כך שבכי ונהי על 'עודף מיסוי' או 'עודף רגולציה' או 'חוסר יכולת להתמודד בשוק גלובלי' לא מחזיקים מים"
  
 
יחימוביץ': "כן, עישנתי סמים קלים כמה פעמים בצעירותי"
יושבת ראש מפלגת העבודה וראשת האופוזיציה אמרה את הדברים היום בראיון לערוץ הכנסת ■ "אני, בניגוד ליאיר לפיד, חיה עם עברי בשלום. לפיד כל יום מוצא משהו חדש בעברו, כמו למשל שהוא ירד מהארץ"
  
 
יחימוביץ': "אלון חסן ביריון מושחת"; לפיד: טעות להחזירו
(עדכון) - שר האוצר: "החזרתו של אלון חסן לתפקידו כראש ועד עובדי נמל אשדוד היא פגיעה של ממש בעבודה המאורגנת בישראל" ■ יחימוביץ': חסן "מכתים ומזהם" את נציגי העובדים "עם גינונים ואורח חיים של שליט רפובליקת בננות, לא של מנהיג עובדים"
  
 
בג"ץ: אין אפשרות להקדים את הדיון על יצוא הגז
"מצויים אנו ימים ספורים לפני פגרת סוכות; הדיון ייערך במועד שנקבע - 20.10"
  
 
יחימוביץ': "מסתבר שלפיד לא היה 'מוכרח' להעלות מסים"
יו"ר האופוזיציה בוועידת העסקים הקטנים והבינוניים: "מלכתחילה לא היה צורך להטיל גזרות כה קשות על הציבור. אתם מנוע הצמיחה של המשק ושוב במקום לטפח אתכם - שוחקים וחונקים אתכם"
  
 
"למה אוניברסיטת בר-אילן נותנת תואר 'ד"ר של כבוד' לגליה מאור?"
עו"ד יובל אלבשן, שמונה לאחרונה לדיקן לפיתוח חברתי בקריה האקדמית אונו: "אני לא יכול לסבול את הרידוד ששלי יחימוביץ' עשתה לסוציאל-דמוקרטיה. אי-אפשר לדבר על כבוד הקופאית בסופר בלי לדבר על כבוד הערבי במחסום"
  
 
עו"ד מיקי צלרמאיר: "פקידי האוצר עושים מה שבא להם"
עו"ד מיקי צלרמאיר, אמן עסקאות הענק, יורה לכל הכיוונים ■ פרנקל? "מה אכפת מה היה בהונג-קונג לפני 7 שנים?" ■ הגז הטבעי? "זו מתנה משמיים, אבל במקום ליהנות מהמשאב המדהים הזה, יש פה חבורת ליצנים שכל הזמן רבה עליו"
  
 
לילך ויסמן, כתבת גלובס בכנסת
לילך ויסמן
השנאוצרים אמרו את דברם
בורחים ממפלגת "יש עתיד" לעבר חלומות על משיח חדש
החודש הקרוב צריך להיות חודש של חשבון נפש וסליחה עבור יאיר לפיד. הכוכב העולה של המערכת הפוליטית בתשע"ג מסיים את השנה בדעיכה. על פי ...המשך
  
 
בוז'י הרצוג הכריז על מועמדותו לראשות מפלגת העבודה
איתן כבל: "מפלגת העבודה הפכה להיות סגורה ומסוגרת ש-15 מנדטים עבורה הם הישג עצום"
  
 
וינשטיין: יוגב יוכל להתמנות למנכ"ל רשות החברות הממשלתיות
ח"כ יחימוביץ' טענה כי אין למנות את אורי יוגב לתפקיד נוכח התנהלותו בעת שכיהן כיו"ר רכבת ישראל, ואולם לטענת היועמ"ש אין מניעה משפטית לאשר את מינויו
  
 
יחימוביץ': להקים ועדת חקירה פרלמנטרית בנושא הפנסיה
יו"ר האופוזיציה: "נוכח התעלמות הממשלה מהכשל העמוק בחיסכון הפנסיוני, וההחלטות התזזיתיות שמתקבלות בלי מחשבה - דרוש טיפול עמוק ויסודי" ■ "החיסכון הפנסיוני של אזרחי ישראל לפני משבר קשה ביותר - ולא יספיק להם בעת צאתם לגמלאות"
  
 
העתירות על יצוא הגז יידונו בהרכב מורחב
במקביל מבקשת המדינה לקיים את הדיון מוקדם ככל האפשר ■ יחימוביץ': "הסכמת הממשלה מעידה על הבנתה שהנושא משמעותי וגורלי מדי מכדי להסגר בדלתיים סגורות ללא דיון ציבורי"
  
 
יחימוביץ': שנתניהו ולפיד יתנצלו בפני פלוג - וימנו אותה לנגידה
יו"ר האופוזיציה: "כעת צריכים נתניהו ולפיד ללכת לביתה של ד"ר קרנית פלוג, לבקש ממנה סליחה ולהפציר בה כי תאות לקחת על עצמה את תפקיד נגידת בנק ישראל"
  
 
אבישי מתיה
אבישי מתיה
השלום לא מעניין את לפיד
אפילו את יחימוביץ' לא. אז נשארו רק הערבים, אבל מי סופר אותם?
בחמיצות, בסקפטיות, בעוינות, עם סממני ייאוש וחוסר רצון בולט. שיחות השלום אך זה נפתחו בוושינגטון וממשלת יהודה ושומרון כבר מייחלת לכי...המשך
  
 
לאור ההסכם עם הקואליציה: תקציב המדינה אושר בכנסת
(עדכון) - האופוזיציה משכה את מרבית ההסתייגויות שהגישה בעקבות הסכם עם הקואליציה, שהבטיחה לקיים דיונים מעמיקים בחוק המשילות
  
 
לפיד: "הייתי רוצה להוריד מס הכנסה ל-2%, לתת מכונית לכל פועל, מטוס לכל משפחה"
(עדכון) - נאום סוער של שר האוצר בכנסת לקראת ההצבעות על התקציב ■ יחימוביץ' ללפיד: "המציאות היא לא טור בעיתון - מעלת באמון הציבור"
  
 

<    8910111213141516171819202122    >

   נמצאו 810 כתבות   |   עמוד 15 מתוך 51

צרו איתנו קשר *5988