תקלה ב-HOT ניתקה 100 אלף לקוחות משירותי הטלפוניה; החברה: התקלה תוקנה

(עדכון) - לדברי HOT, התקלה בטלפוניה היתה באחד ממתגי הליבה של חברת נורטל ■ HOT צפתה כי תיקון התקלה יתבצע בתוך כשעתיים ■ כ-3 שעות וחצי לאחר מכן HOT מסרה כי הפעילות חזרה לתיקנה

חברת HOT מדווחת כי תיקנה את התקלה שחלה היום (ד') בשירותי הטלפוניה של החברה.

מוקדם יותר היום דיווחה HOT על תקלה בטלפוניה שלה באחד ממתגי הליבה של חברת נורטל. לדברי החברה, כ-100 אלף לקוחות ברחבי הארץ היו מנותקים.

החברה צפתה כי תיקון התקלה יתבצע בתוך כשעתיים, אך רק כ-3 שעות וחצי לאחר מכן HOT מסרה כי הפעילות חזרה לתיקנה.

נציין כי ל-HOT מנויים כחצי מיליון לקוחות בטלפוניה.

נזכיר כי עם פרסום דו"חות הרבעון הראשון של השנה, מנכ"ל HOT הרצל עוזר ניסה להסביר את אובדן המנויים של החברה, ולדבריו הסיבה העיקרית היא רמת השירות שהחברה מעניקה ללקוחותיה, אותה הוא הגדיר כ"איום אסטרטגי". עוזר אמר כי השירות עובר מהפכה, שאת תוצאותיה המלאות ניתן יהיה לראות ברבעונים הבאים.

כן נזכיר כי במארס השנה נדרשה HOT לחשוף את כל דו"חות התקלות (היומיים, השבועיים, החודשיים והאחרים) שהופקו ביחס לניתוקים בקווי הטלפון שלה ולרעשים והפרעות בקווים מינואר 2007 ועד מארס 2008. בנוסף, היא חויבה לחשוף את הדו"חות הנוגעים לזמני הטיפול בתקלות ברשת הטלפוניה בתקופה זו.

ההחלטה ניתנה במסגרת תביעת דיבה בסך 10 מיליון שקל שהגישה HOT נגד חברת היי-נט (המנהלת קמפיינים פרסומיים באינטרנט) וכמה מעובדיה, בעקבות דוא"ל שרשרת שהפיצו, בו נטען כי שירותי הטלפוניה של HOT גרועים.

בדוא"ל, שכותרתו "הקנסות הטרטורים התקלות ב-HOT - טלנובלה של פרידה קשה", מתאר כותב עלום-שם בלשון ציורית אך בוטה את שאירע לו מאז הצטרף לחבילת "טריפל HOT" ואת קשייו בניתוק מהשירות.

aaaaרוצה להשאר מעודכן/ת בנושא הסיפורים הגדולים של השבוע?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988