ארה"ב: החוקר הישראלי שנחשד בפדופיליה התאבד בתאו

ירון סגל, החוקר הישראלי לשעבר ממכון המחקר היוקרתי MIT שהואשם בפדופיליה בארה"ב, תלה את עצמו בתא המעצר באמצעות חבל מאולתר

ירון סגל, החוקר הישראלי מאוניברסיטת MIT בארה"ב, שהוגש נגדו כתב אישום פדרלי לאחר שנסע לקולורדו במטרה לבצע מעשי פדופיליה לכאורה, שם קץ חייו בסוף השבוע בתא המעצר בו הוחזק.

בכיר במערכת הכליאה הפדרלית באינגלווד, ג'ון סל, סיפר כי סוהרי בית הכלא בו החוזק החוקר הישראלי בן ה-30 מצאו אותו תלוי באמצעות חבל מאולתר בתאו.

סגל שהה בתא מעצר בו מוחזקים עצירים הממתינים למשפטם. רמת האבטחה בכלא בו הוחזק היא מינימלית, ובין היתר שוהה בו גם מושל אילינוי לשעבר, רוד בלייגוביץ', שהחל לרצות עונש מאסר של 14 שנים בעקבות עבירות של סחיטה ואיומים. ה-FBI האמריקני החל לחקור בימים אלה את נסיבות מותו של סגל.

סגל נעצר בעקבות מבצע עוקץ משטרתי במהלכו זוהה כשניסה לארגן פגישה למטרות מיניות לכאורה עם אישה ושתי בנותיה, שנודע לו שאחת מהן בת 12. הפיזיקאי שוחח עם האישה, שעבדה כסוכנת פדרלית סמויה, בשיחת צ'אט. הוא נעצר בשדה-התעופה בקולורדו לאחר שעל-פי החשד טס לשם כדי לפגוש את האישה ושתי בנותיה, שעל-פי הרשויות שתיהן קטינות בנות 16 ו-12.

על-פי האישום, סגל הבהיר בשיחות עם האישה כי הוא מעוניין לקיים יחסי מין איתה ועם שתי בנותיה. "חלק נרחב משיחות הצ'אט היו בעלות אופי מיני מובהק", סיפרה הסוכנת.

עוד דווח כי הפיזיקאי הישראלי נהג לכנות עצמו בחדרי הצ'אט בשמות כגון: "ילד-אונס-עינוי-ברוטליות".

aaaaרוצה להשאר מעודכן/ת בנושא דין וחשבון?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988