המחזאית והתסריטאית ענת גוב הלכה לעולמה בגיל 58

המחזאית והתסריטאית הידועה, שחלתה בשנים האחרונות וסירבה לקבל טיפולים כימותרפיים, נכנעה הערב לסרטן ■ מועד הלוויתה טרם פורסם

המחזאית והתסריטאית ענת גוב הלכה לעולמה היום (א') אחר-הצהריים בגיל 58, אחרי מאבק ממושך במחלת הסרטן. היא הותירה אחריה את בעלה, הזמר והשחקן גידי גוב, ואת שני ילדיהם. טרם פורסם מועד הלווייתה.

גוב עסקה בפומבי במחלה שממנה סבלה ובתהליך ההתמודדות עמה. בשנים האחרונות היא העלתה לבמת התאטרון הקאמרי את ההצגה "סוף טוב", שעסקה בסרטן באופן קומי ואמיתי. באותה נשימה, היא הצהירה לא אחת על החלטתה להימנע מכימותרפיה ולעבור טיפולים אלטרנטיביים, שלא הצליחו להצילה.

את תחילת דרכה עשתה גוב בתכנית "זהו זה". מאוחר יותר, הייתה אחראית שלאגר בתאטרון הקאמרי - "חברות הכי טובות".

בין תקווה לייאוש

ביוני האחרון העניקה גוב ריאיון מיוחד ל"אולפן שישי", שבו שוחחה על הקשר המיוחד שנרקם בינה - כאשת שמאל מובקהת - לבין ראש העיר אריאל, רון נחמן, על רקע שותפות הגורל בהתמודדות הקשה עם הסרטן. מחלתם של השניים והמאבק בה הצליחה לגשר מעל הפערים האידיאולוגיים החריפים.

באותו ריאיון עם גוב סיפרה על התנסותה בתכשיר שהכין הממציא הישראלי חנן אלרז. מדובר היה בפורמולה צמחית שלטענתו, הייתה יכולה לרפא אותה מהמחלה חשוכת המרפא.

תחילה השתמש בתכשיר נחמן, וכעבור זמן קצר דווח על שיפור דרסטי שחל במצבו. הוא מיהר לשכנע את גוב לנהוג כמוהו, וזו נעתרה לבקשתו - 4 חודשים בלבד אחרי שהחליטה להפסיק להיאבק במחלה והחלה בתהליך הפרידה.

aaaaרוצה להשאר מעודכן/ת בנושא הסיפורים הגדולים של השבוע?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988