השיחה: עמיעד, יסעור ו-49 המובחרים

מי הגיעו לטקס הענקת פרסי "מוצר השנה"? ■ איפה פיזז בועז דותן? ■ וגם: מי הגיעו לחגוג עם ניצב בדימוס זאב אבן חן?

אמש (א') במוזיאון תל-אביב לאמנות הוכרזו פרסי "מוצר השנה". פרסי "מוצר השנה" מוענקים ב-30 מדינות ברחבי העולם ומטרתם לעודד שיווק מוצרים חדשניים לרווחת הצרכן. בישראל הם מוענקים זו השנה השמינית. את הטקס אירחו אתי עמיעד, מנכ"לית פרסי "מוצר השנה" בישראל, וערן יסעור, ממארגני התחרות בישראל.

אסף בן דב, אתי עמיעד, פרסי
 אסף בן דב, אתי עמיעד, פרסי

אסף בן דב ואתי עמיעד

השנה נשבר שיא הזכיות בתחרות בישראל, עם חלוקתם של לא פחות מ-49 פרסים למוצרים ולשירותים חדשניים המשווקים בארץ. במקביל להכרזה על המוצרים הזוכים, הוכתרה כחברה החדשנית של השנה תנובה שהכניסה לסל מוצרי השנה 6 מוצרים בקטגוריות שונות. אריק שור, מנכ"ל קבוצת תנובה, קיבל את הפרס בשמחה רבה ממנכ"ל שופרסל איציק אברכהן. ארגון מוצר השנה הבינלאומי בחר להעניק אות מיוחד למפתחי מערכת "כיפת ברזל". האות המיוחד הוענק לנציג המפתחים, דוד שטמר, סמנכ"ל בכיר וראש חטיבת הטילים ולוחמת רשת ברפא"ל. האות הוענק לאחר שכ-50 אלף גולשים ישראלים בחרו במערכת בדף הפייסבוק של מוצר השנה.

איל מליס, אריק שור, פרסי ``מוצר השנה`` / צילום: יוסי כהן
 איל מליס, אריק שור, פרסי ``מוצר השנה`` / צילום: יוסי כהן

איל מליס ואריק שור

נכחו בטקס: איל מליס משנה למנכ"ל תנובה ויו"ר איגוד השיווק; אורן רווח מנכ"ל אלקליל יבואנית אסתי לאודר; אסף בן-דב מנכ"ל המשביר לצרכן; ד"ר רון תומר מנכ"ל אוניפארם ויו"ר מטה כחול לבן בהתאחדות התעשיי נים; יצחק קאול; דני שרף נשיא הנקל-סוד; נאוה רביד מנכ"לית לוריאל ישראל; רונן שמיר מנכ"ל אלפא קוסמטיקה; רמי שביט; יוסי וצבי ויליגר; ג'יל גמון; רמי לוי, שהגיע עם בתו יפית לוי-אטיאס, שכיכבה לאחרונה בתוכנית "בוס בהסוואה"; ראובן שליסל, מוני ליימן; ז'ק בר; יואש בן-אליעזר; ערן קראוס מנכ"ל המותג Clinique ישראל שעשה היסטוריה עם זכייה כפולה בפרס, ורבים נוספים. המוזמנים הרבים עזבו את המקום כשבידיהם תיק המכיל חלק מהמוצרים הנבחרים.

בועז דותן על הרחבה

הנשף השנתי של הקרן לקידום ריקודים סלוניים נערך אמש במלון הילטון תל-אביב. אירחו את האירוע מנכ"לית הקרן אלה שילה והבעלים של הקרן נועם שטרן-פרי, מבעלי "פיינל". שטרן-פרי, אשר יזם את הקרן והפך גם לאחד התורמים העיקריים שלה, מקווה להגדיל את הפופולריות של התחום בארץ. ב

בועז דותן, הנשף השנתי של הקרן לקידום ריקודים סלונים / צילום: מיכאל מירינסון
 בועז דותן, הנשף השנתי של הקרן לקידום ריקודים סלונים / צילום: מיכאל מירינסון

בועז דותן

אירוע, שאותו הנחתה מיקי קם, הוצגו אלופי העולם בריקודים סלוניים, וכן נפרשו המטרות והיעדים של הקרן. בין האורחים, שחלקם לבשו את חליפת הפאייטים ונהנו מאווירת לאס-וגאס, נצפו בועז דותן ממייסדי אמדוקס; הבעלים של שילב איציק ושושי אורן; ג'נין וסיימון שטראוס; לואיז ויסגלס, רעייתו של עו"ד דב ויסגלס; אורלי שרם ונעמי סילפן שניצחה על הפקת הערב. חלק גדול מהאורחים כבר אישרו הגעה למסע שתקיים הקרן במוסקבה באוקטובר הקרוב במסגרת הרחבת היקף הפעילות של חבר הנאמנים והתומכים של הקרן.

התשובה לשאלה של מי אתה אלן דלון?

מתברר כי לביטוי "מי אתה, אלן דלון?", שזוכה לפופולריות בתוכנית "ארץ נהדרת", שורשים הנטועים עוד בשנות ה-60. הביטוי הופיע על כרזות לסרט "הסמוראי" בכיכובו של אלן דלון, שפורסמו בעיתוני התקופה.

מי אתה אלן דילון / צילום: יחצ
 מי אתה אלן דילון / צילום: יחצ

לאחרונה פורסם כי סטנדאפיסט בשם אדם שרון טוען כי הוא זה שהמציא את הביטוי. שרון מאיים בתביעה על קשת, לאחר שבחודשים האחרונים ניהל מולה דיונים, במסגרתם נעשה על-ידי הזכיינית ניסיון לפצותו. כמו כן פורסם כי גם עו"ד ענת סבידור טוענת לבעלות על האמירה.

השמחה של אבן חן

כ-600 איש ובהם בכירים מענף הביטוח, שרים, חברי כנסת, אנשי תעשייה וקציני משטרה בכירים, התכנסו ביום ה' האחרון במתחם אווניו שבקריית שדה התעופה. המוזמנים הגיעו כדי לחגוג עם ניצב בדימוס זאב אבן חן, מנכ"ל ויו"ר התאחדות חברות הביטוח ומנכ"ל איגוד חברות הביטוח, את נישואי בנו עדי עם בחירת ליבו גל. המכובדים התרגשו לשמוע את הברכה שנשא עמית קליין, האלמן של טופז אבן חן-קליין ז"ל, בתו של זאב, אשר נספתה לפני כשנתיים באסון השריפה בכרמל. אבן חן הודה לכל הנוכחים על התמיכה שהעניקו לו בשנתיים האחרונות ולא שכח לברך גם את מפקדו לשעבר במשטרה, ניצב אנוש גבעתי, אשר ציין באותו היום את יום הולדתו ה-80. השתתפו בשמחה: פרופ' עודד שריג והמשנה שלו לי דגן; עופר אליהו; יאיר וגדעון המבורגר; מישל סיבוני; אביגדור קפלן; איזי כהן; שלמה אליהו; יונל כהן; אייל לפידות; אמיל וינשל; מוטי רוזן; הח"כים חיים כץ, אלעזר שטרן, מיקי לוי ומשה מזרחי; גבי אשכנזי; המפכ"ל יוחנן דנינו ועוד.

הלר והמנכ"לים

חגי הלר, מנכ"ל לאומי קארד, אירח אתמול בבוקר את לקוחותיו העסקיים למפגש שנתי והרמת כוסית במתחם ריברסייד שעל גדות הירקון בתל-אביב. התכנית כללה גם הרצאת העשרה בנושא מגמות מקרו-כלכליות בישראל מפי עינת סקורניק, ראש מערך יעוץ השקעות בבנק לאומי.

משה גולברי, חגי הלר, יעקב כהן, המפגש השנתי של לאומי קארד / צילום: יוסי כהן
 משה גולברי, חגי הלר, יעקב כהן, המפגש השנתי של לאומי קארד / צילום: יוסי כהן

גולברי, הלר וכהן

השיקו כוסיות: תמר יסעור יו"רית לאומי קארד וראש החטיבה הבנקאית בלאומי; פאר נדיר מנכ"ל קניוני עזריאלי; שלומי גבאי מנכ"ל איקאה; קובי סקאל; משה גולברי מבעלי רשת אופנת גולברי; גדעון מוליוב הבעלים והמנכ"ל של MGS; שלום מוליוב מנכ"ל אדידס ישראל; יעקב כהן מבעלי הסינמה סיטי; אלי גליקמן מנכ"ל חברת החשמל; יוסי אלבז מנכ"ל דומינוס פיצה; אתי גוילי מנכ"לית איסתא; אייל קשדן מנכ"ל השטיח המעופף; מוטי הספרי מנכ"ל גט טקסי ישראל; סמדר אשכנזי מנכ"לית סטודיו C; בועז וקסמן מבעלי אופיר טורס; רוני ורטהיימר מבעלי ורטהיימר ספורט; שחר תורג'מן מנכ"ל הדקה ה-90; אורי אלון מנכ"ל גוליבר תיירות; אבי מרקוביץ מנכ"ל רולטיים; מיכה רונן מנכ"ל הוניגמן; יונתן פיינגולד מבעלי הזאפה; ערן וולף מנכ"ל מימון ישיר; אודי שמאי מבעלי פיצה האט ועוד.

גלעדי והשרים שרים

פרמיירת המופע החדש של מוטי גלעדי ואסנת שיר-וישינסקי, תחת השם "שירה וחיקוי בציבור", נערכה אמש במוזיאון ארץ ישראל בתל-אביב. מדובר במופע שכולל מגוון רחב של להיטי זמר ישראליים, והמנחים, בני הזוג וישינסקי וגלעדי, משלבים בו גם חיקויים של כוכבות וכוכבי זמר מוכרים אשר ביצעו את השירים במקור.

רן פקר, מוטי גלעדי, עוזי דיין, מאיר שמיר, פרמיירת
 רן פקר, מוטי גלעדי, עוזי דיין, מאיר שמיר, פרמיירת

פקר, גלעדי, דיין ושמיר

הגיעו ליהנות: שרי הליכוד היוצאים יובל שטייניץ, סילבן שלום ויולי אדלשטיין וגם: אמנון ונאוה דיק, ליאורה עופר, עמוס ונוני מלכא, רן פקר, יפית גרינברג ובני ארד, מאיר שמיר, עוזי דיין, אמיר גילת, קובי אושרת ועדה תומר, אחיו של ראש הממשלה עידו נתניהו ורבים נוספים.

צרו איתנו קשר *5988