"השיחה": עם מי בא האקס של גאולה אבן - ועל מה דיבר?

עמית אוברקוביץ', סגן סמנכ"ל משאבי אנוש בחברת החשמל, הרצה בבר המינגווי בכיכר דיזנגוף בתל-אביב בנושא הטעון: "למה אוהבים לשנוא את חברת החשמל" ■ למקום הוא הגיע עם בת הזוג ילנה סטיופין, מהנדסת מזון מחיפה

מאות פעילי סביבה, ראשי ערים ואנשי עסקים הגיעו אתמול לפארק אריאל שרון, המוכר יותר לכולם כהר הזבל חירייה, לחלוקת אותות "הגלובוס הירוק", במסגרת אירועי יום כדור הארץ. "הגלובוס הירוק", פרס "האוסקר הסביבתי" של ישראל, ציין את שנתו העשירית, והוענק על מצוינות בפעילות למען הסביבה בממשל, במגזר העסקי ובחברה האזרחית.

את הטקס הוביל ארגון חיים וסביבה. בין הנוכחים: נאור ירושלמי, מנכ"ל חיים וסביבה; השר להגנת הסביבה עמיר פרץ; אלי כהן, מנכ"ל תרמוקיר; מוטי ששון, ראש העיר חולון; מיקי חיימוביץ', המובילה את Meatless Monday; דני רופ; יפתח רון טל, יו"ר חברת חשמל; גיל לבנה, ראש העיר שהם; מיכל גרייבסקי, יו"רית נענע10; יו"רית ועדת הכספים של ערוץ 10 ורבים נוספים. במהלך הערב, כהן, שהחברה בראשה הוא עומד זכתה ב"גלובוס הירוק "אשתקד, העניק את הפרס לחברת שיכון ובינוי.

חגיגות יום כדור הארץ לא הסתיימו בחירייה. ראשי חברת החשמל יצאו אמש לכבוש את הברים בת"א ובחיפה לכבוד היום המיוחד. עמית אוברקוביץ', סגן סמנכ"ל משאבי אנוש בחברת החשמל, הרצה בבר המינגווי בכיכר דיזנגוף בתל-אביב בנושא הטעון: "למה אוהבים לשנוא את חברת החשמל".

אחרי שהאקסית גאולה אבן ובן זוגה גדעון סער הפגינו זוגיות דביקה תחת כל עץ רענן - הגיע תורו של אוברקוביץ' (49) להציג את הזוגיות החדשה שלו ילנה סטיופין, מהנדסת מזון מחיפה בת 37. אוברקוביץ' ניסה להפריך את הסטיגמות נגד חברת החשמל (נפוטיזם, חשמל חינם ועוד).

בכירים נוספים מחברת החשמל שירדו אתמול אל העם והרצו בברים שונים ברחבי ת"א הם: יו"ר הדירקטוריון יפתח רון-טל; סמנכ"ל רגולציה, קשרי ממשל ותקשורת של החברה אורן הלמן; והמנכ"ל אלי גליקמן, שהסביר ליושבי הבר דיזי פרישדון על מורכבות ניהול החברה הגדולה ביותר במשק.

בכירי החברה הדגישו את תרומתה של החברה לשמירה על איכות הסביבה, עיסוקה באנרגיות מתחדשות, דלקים ירוקים, מיזם הסיבים האופטיים, כניסת הגז מ"תמר", יזמות עסקית ונושאים נוספים.

aaaaרוצה להשאר מעודכן/ת בנושא הסיפורים הגדולים של השבוע?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988