משה פרץ עוזב את "כוכב נולד": ישמש כשופט ב"אקס פקטור"

פרץ מצטרף לרמי פורטיס, ואליהם יצטרפו שני שופטים נוספים שייחשפו בהמשך

הזמר והיוצר משה פרץ נבחר לשמש כשופט בתוכנית הריאליטי "אקס פקטור" שתשודר על-ידי זכיינית ערוץ 2 רשת במהלך 2013.

בימים אלה מלוהקים השופטים לעונה הראשונה של תכנית המזיקה והכישרונות "אקס פקטור". פרץ מצטרף לרמי פורטיס, ואל השניים יצטרפו שני שופטים נוספים אשר ייחשפו בהמשך.

משה פרץ (30), כותב, מלחין וזמר ישראלי, החל את דרכו המוזיקלית כבר בגיל 12 כפייטן בבית-הכנסת בטבריה, עיר הולדתו. בהמשך התגלה במהלך טקס צבאי בו הופיע, ומשם נשלף היישר ללהקת פיקוד צפון.

פרץ הוציא 5 אלבומים מצליחים: "מביט אל המרומים", "אש", "אלייך", "מהשמיים" והאלבום האחרון "זיקוקים".

בינואר 2010 הוכרז משה פרץ כזוכה בפרס ע"ש עוזי חיטמן "תגלית השנה" של אקו"ם. בשנים האחרונות פרץ אל מרכז הפריים-טיים בתכנית "רוקדים עם כוכבים" ובהמשך כשופט בתוכנית "בית-ספר למוזיקה" של קשת וכשופט בתוכנית העשור של "כוכב נולד".

פרץ מסר בתגובה: "כאמן ויוצר אני מרגיש מחויב לעצמי ולקהל המעריצים שלי לחדש, לרגש ולהביא תמיד את הדבר הבא, בכל תחום. בחרתי להצטרף לתוכנית 'אקס פקטור' כי זהו הפורמט המנצח והמוצלח ביותר לטעמי בכל העולם. אני מתרגש לקראת תחילת העבודה על הפרויקט הענק הזה".

ארז בן-הרוש, סמנכ"ל התוכניות של רשת, מסר: "אנו גאים שמשה פרץ, מהיוצרים החשובים ביותר שהולידה תעשיית המוזיקה הישראלית, מצטרף כשופט ל"אקס פקטור".

התוכנית "אקס פקטור" בנויה מ-5 שלבים: אודישנים מול רשת ומפיקי התוכנית, אודישנים מול השופטים, מחנה אימונים, ביקור בית בבתי המתמודדים ושלב ההופעות החיות.

"אקס פקטור" שודרה לראשונה בבריטניה על-ידי ITV, שהינה שותפה של רשת בחברת פיתוח והפקת הפורמטים שהוקמה לאחרונה על-ידי שתי החברות בישראל.

כאמור, התוכנית צפויה לעלות על המסך בישראל במהלך 2013, בהפקת אבוט-המאירי.

aaaaרוצה להשאר מעודכן/ת בנושא נתח שוק וצרכנות?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988