כיל משתפת את העובדים ברווחים: תחלק עד 45 מיליון דולר

תשלום התגמול מותנה בכך שהרווח הנקי הממוצע של כיל בכל אחת מ-3 השנים הקרובות (2013-2015) יהיה גבוה מהרווח הנקי של שנת 2012

דירקטוריון כיל החליט לשתף את עובדי החברה ברווחים, תחת תנאים מסוימים. הדירקטוריון הודיע היום (ב') כי קיבל את המלצת ההנהלה ואישר תוכנית תגמול ארוכת-טווח לכ-11,300 עובדי החברה ברחבי בעולם.

התוכנית מיועדת לכלל עובדי החברה, למעט מנהלים המשתתפים בתוכנית האופציות של החברה. תוכנית זו הינה בנוסף לסך כל התקבולים וההטבות הרגילים המחולקים לעובדים. מדובר בתוכנית תגמול גלובלית וייחודית, אשר מקשרת בין הגידול בפעילות כיל לבין התגמול לעובדים ובכך משתפת את העובדים בצמיחת החברה. עלות התוכנית לתגמול עובדי כיל לטווח ארוך צפויה להסתכם בכ-45 מליון דולר.

תשלום התגמול מותנה בכך שהרווח הנקי הממוצע של כיל בכל אחת מ-3 השנים הקרובות (2013-2015) יהיה גבוה מהרווח הנקי של שנת 2012.

מכיל נמסר כי מטרת התוכנית היא לחזק את הקשר בין תוכנית הצמיחה ארוכת-הטווח של כיל למעורבותם ומחויבותם של עובדי כיל לתוכנית זו, כולל הנאה מפירות התוכנית על-ידי תגמול מיוחד שישולם להם.

סטפן בורגס, מנכ"ל כיל , מסר: "במטרה להוביל את החברה להמשך צמיחה והצלחה גם בעשור הבא, עלינו לאמץ השקפה גלובלית, ולטפח שותפות מלאה בין כלל עובדי כיל ברחבי העולם כדי שנוכל לנצל הזדמנויות שהתהליכים הגלובאליים יזמנו בעתיד הקרוב. על כולנו להתגייס ולשתף פעולה לשם הצלחת תהליכים שיביאו לצמיחה ושיפור בתוצאותיה של כיל, ויובילו גם לתגמול נוסף של כל אחד מהעובדים".

aaaaרוצה להשאר מעודכן/ת בנושא שוק ההון?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988