עקב רומן עם עובדת? מייסד גוגל סרגיי ברין נפרד מאשתו

גורם בענקית החיפוש: ברין יוצא בתקופה האחרונה עם עובדת גוגל, שיצאה בעבר עם עובד בכיר אחר, שעזב אתמול את החברה ■ בכל מקרה, ברין ואשתו חתמו על הסכם ממון לפני הנישואים, לפיכך לא תהיה כל השפעה על גוגל

סרגיי ברין, אחד משני מייסדי גוגל, ואשתו אן ווג'יסקי, מייסדת שותפה של חברת 23andMe, נפרדים. השניים, שנשואים כבר 6 שנים עם שני ילדים, עדיין לא מתגרשים, אך בתגובה רשמית נמסר בשמם כי "כבר מספר חודשים שהם אינם גרים יחד. הם נשארו חברים טובים ושותפים", נכתב באתר AllThingsD.

על-פי גורם בגוגל, ברין יוצא בתקופה האחרונה עם עובדת גוגל, שיצאה קודם לכן עם עובד בכיר אחר בגוגל, הוגו בארה, שבדיוק הודיע אתמול כי הוא עוזב את החברה. עם זאת, לא ברור אם הרומן החדש של ברין הוא הסיבה לפרידה בין הצדדים. באתר ValleyWag דיווחו כי חברתו החדשה של ברין היא אמנדה רוזנברג, מנהלת השיווק של Google Glass, המשקפיים החכמים של גוגל, שברין הוא המנהל הראשי של הפרויקט.

חברתו של ברין / צילום: יחצ
 חברתו של ברין / צילום: יחצ

חברתו של ברין

ווג'יסקי היא לא רק אשתו של ברין אלא גם אחותה של אחת העובדות הראשונות בגוגל - סוזן ווג'יסקי, סמנכ"לית בכירה בתחום הפרסום בגוגל. למעשה, ברין הכיר את אן דרך סוזן, שהשכירה את המוסך הביתי שלה לברין ולשותפו לארי פייג', המשמש כמנכ"ל גוגל, כשהשניים רק התחילו לבנות את היסודות של מנוע החיפוש הדומיננטי בעולם.

Anne Wojcicki / צילום: יחצ
 Anne Wojcicki / צילום: יחצ

אשתו של ברין, אן ווג'יסקי

הקשר המשפחתי לא מסתיים פה, כיוון שגם בעלה של סוזן, דניס טרופר, הוא עובד גוגל. זאת ועוד, ברין וגוגל יחדיו השקיעו בסטארט-אפ של אן, 23andMe, שעוסק בתחום הגנטיקה וגייס עד היום 161 מיליון דולר. סרגיי ואן מחזיקים יחד גם בקרן צדקה שנושאת את שמם בהיקף של 200 מיליון דולר.

אז איך כל זה אמור להשפיע על ברין וגוגל? כנראה שלא ממש. כאמור, השניים עדיין לא התגרשו אך גם אם יעשו זאת, הזוג חתם על הסכם ממון לפני הנישואים, לפיכך לא תהיה כל השפעה על החברה.

רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא גלובס טק?
הרשמה
הרישום נכשל
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988