עובדי קופ"ח מאוחדת יפתחו החל ממחר בבוקר בעיצומים

לא יהיה מענה טלפוני ■ לקיחת דם רק במקרים דחופים ■ יו"ר ועד העובדים: "אנו קוראים למשרד האוצר ולהנהלה לקחת אחריות ולהפסיק להפקיר את אלפי העובדים המסורים בקופה"

ועד עובדי קופת חולים מאוחדת יפתחו מחר (ה') בעיצומים, במסגרתם לא יהיה מענה טלפוני במרפאות, ולקיחת דם תהיה רק במקרים דחופים (חולים אונקולוגיים, ספירות דם דחופות, פוריות). זאת, "לאור קיפאון במשא ומתן הקיבוצי ומשיכת זמן של הנהלת מאוחדת ומשרד האוצר", כך לדברי עובדי קופת החולים.

בישיבה שנערכה היום (ד') אצל יו"ר הסתדרות המעו"ף, ארנון בר-דוד, פרס ועד העובדים את מצוקת עובדי "מאוחדת", את הסחבת הארוכה שננקטת ובכלל זה סירוב ההנהלה ומשרד האוצר לתת התייחסות כלשהי לדרישות העובדים. בר-דוד הודיע לוועד העובדים כי ההסתדרות תומכת באופן מלא בצעדיהם.

עובדי מאוחדת התארגנו בהתארגנות ראשונית לפני כ-3 שנים ומאז מנסים לעגן את זכויותיהם בהסכם קיבוצי, אולם לטענתם משרד האוצר והנהלת מאוחדת פועלים במכוון לעכב חתימת ההסכם.

יו"ר ועד העובדים, שלה ונטורה, אמרה כי "למרות המשברים הגדולים שעברנו בשנים האחרונות, הצליחו עובדי מאוחדת תמיד לתת את השירות הטוב ביותר למבוטחים. אנו מצטערים שאנו נאלצים לנקוט בעיצומים ערב חג אבל מתברר שלא נותרה לנו שום אפשרות אחרת. אנו קוראים למשרד האוצר ולהנהלה לקחת אחריות ולהפסיק להפקיר את אלפי העובדים המסורים בקופה".

aaaaרוצה להשאר מעודכן/ת בנושא הסיפורים הגדולים של השבוע?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988