65% מהישראלים טסו לחו"ל ב-2013, 77% יצאו לחופשה בארץ

כך עולה מסקר של התאחדות סוכני הנסיעות בישראל ■ 75% מהיוצאים לחו"ל הזמינו את כרטיס הטיסה שלהם באמצעות סוכן נסיעות, והשאר דרך האינטרנט

65% מהישראלים יצאו לחו"ל בשנה החולפת, לעומת 77% שיצאו לחופשה בישראל - כך עולה מסקר שביצעה התאחדות סוכני הנסיעות והתיירות בישראל, לקראת הכנס השנתי שתקיים ההתאחדות ביום רביעי הקרוב.

עוד עולה מהסקר כי 75% מהיוצאים לחו"ל הזמינו את כרטיס הטיסה שלהם באמצעות סוכן נסיעות (פרונטלית או באמצעות אתר האינטרנט של הסוכנות), 15% ביצעו הזמנה באתר האינטרנט של חברת תעופה, ו-7% סיפרו כי ביצעו את ההזמנה באמצעות אתר אינטרנט בינלאומי.

פעילות הנופשים באינטרנט תקפה גם לגבי נופשים בישראל: הסקר מגלה כי 5% מהנופשים בישראל ביצעו את הזמנת הנופש דרך אתרים בינלאומיים.

בעניין זה ציין מנכל ההתאחדות, יוסי פתאל, כי זוהי מגמה שצפויה להתחזק ב-2014. עוד הוא ציין כי בהזמנות כאלה, כדאי לזכור ששורת המחיר התחתונה מוצגת רק בסוף התהליך, משום שאתרים אלה מציגים מחיר שאינו כולל מע"מ.

גם לריבוי האפליקציות הסלולריות המיועדות לנוסעים לחול ולנופשים יש היענות מצד הצרכנים: 26% מהנוסעים לחו"ל סיפרו כי הם עושים שימוש באפליקציות סלולריות לתכנות חופשתם, ומחצית מהיוצאים לחול סיפרו כי הם נעזרים באפליקציות סלולריות במהלך השהות בחו"ל.

aaaaרוצה להשאר מעודכן/ת בנושא נתח שוק וצרכנות?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988