אפליקציית אינבוקס: גוגל מנסה לעשות סדר בג'ימייל

אפליקציית המובייל החדשה של גוגל הוא לאפשר למשתמש לארגן את המיילים בדרך יעילה יותר, בלי פרסומות נכון לעכשיו, בקבוצות תחת קטגוריות שתגדירו מראש

אפליקציית inbox גוגל סמארטפון / צילום: וידאו
אפליקציית inbox גוגל סמארטפון / צילום: וידאו

תכירו את אינבוקס, האפליקציה החדשה שהשיקה גוגל. האינבוקס מכוון להפוך את תהליך קבלת המיילים שלכם לפשוט ויעיל יותר - מדובר באפליקציה חינמית למובייל בלבד, והיא זמינה רק למשתמשי ג'ימייל שיוזמנו באופן אישי על ידי גוגל.

האפליקציה אינה מבטלת את הג'ימייל הישן והטוב של גוגל שהושק לפני עשור. הרעיון מאחורי אפליקציית אינבוקס, שמתנהלת כמו רשת חברתית, הוא לאפשר למשתמש לארגן את המידע שזורם אליו בדרך יעילה יותר, בלי פרסומות נכון לעכשיו, והיא תעשה לכם סדר על ידי כינוס המיילים לקבוצות תחת קטגוריות שתגדירו מראש.

למעשה, מדובר בממיין מיילים אוטומטי שיאפשר לכם להגיע לדברים החשובים הרבה יותר מהר. האינבוקס גם תדגיש עבורכם מידע חיוני ותאפשר השארת תזכורות. זאת לא הפעם הראשונה שבגוגל מנסים לרענן את שירות המייל ולהתאים אותו לעידן המובייל והרשתות החברתיות, כמו לדוגמא פרוייקט הגוגול-וויב מ-2009 שהיה אמור לשלב בין צ'טים ומיילים אבל לא ממש צלח. יש שאומרים שגם האינבוקס לא ממש תעבוד.

aaaaרוצה להשאר מעודכן/ת בנושא גלובס טק?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988