המוסלמי שהתחתן עם יהודיה נעצר בחשד לסחר בסמים

מחמוד מנסור נישא לפני כחודשיים למורל, צעירה יהודיה שהתאסלמה, בחתונה שהפכה למתוקשרת בשל המחאה נגדה ■ הזוג שקיווה לשקט התבדה, לאחר שהבעל הטרי נעצר בחשד לסחר בסמים ולתקיפת שוטר

מחמוד מנסור / צילום: רויטרס
מחמוד מנסור / צילום: רויטרס

לפני כחודשיים התחוללה סערה בעקבות חתונתם של מחמוד מנסור ומורל מלכה. מחמוד הביע אז תקווה כי "בעזרת השם נעבור את החתונה בשלום, והכול יהיה בסדר, ואני מקווה שמחר כבר תעזבו אותנו בשקט", אך כעת שמו שב לכותרות - ולא מהסיבות הנכונות.

החתונה המתוקשרת הוגדרה אז כניצחון הדו-קיום על הגזענות, ומאות שוטרים אבטחו את הטקס וחצצו בין החוגגים למפגינים מהארגון הקיצוני להב"ה, שמחו על התאסלמותה של מורל.

ממרבית הדיווחים התקשורתיים נשמטה העובדה כי מנסור הוא עבריין מורשע, אסיר לשעבר, שנגזרו עליו 40 חודשי מאסר בגין עבירות של סחר בקוקאין ומאסר על-תנאי של 12 חודשים נוספים.

בסוף השבוע האחרון מנסור נעצר שוב בחשד לסחר בסמים, ועל גופו נמצאו 10 גרמים של סם מסוג קוקאין.

בבקשת המעצר תיארה המשטרה כיצד רכב מנסור על אופנוע ביפו בליל שבת, וכשהבחין בשוטרים זרק שקית ובה 20 גרם של קוקאין. במהלך מעצרו, טענה המשטרה בדיון להארכת מעצרו, הוא אף תקף את אחד השוטרים.

עו"ד יניב שגב, פרקליטו של מנסור, טען בתגובה כי "בקשר לחשדות המיוחסים למחמוד והטענות שלו כלפיהן, מקומן יתברר מבית המשפט. אך מכאן להסיק או להשליך כלפי הזכות שלו להינשא ליהודיה - זו מניפולציה זולה, ואין בינה לבין החשדות שום דבר".

כתב האישום נגד מנסור בדרך, ועונש המאסר על-תנאי שהוטל עליו הופעל בשלב זה.

aaaaרוצה להשאר מעודכן/ת בנושא דין וחשבון?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988