חשד: 8 עובדים ברנואר גנבו סחורה במאות אלפי שקלים

דבר הגניבה נחשף לאחר שהתגלו חוסרים משמעותיים במלאי שבמחסני החברה, ובמצלמות האבטחה התברר כי מספר עובדים המועסקים כמחסנאים גנבו לפי החשד סחורה ■ החברה הגישה תלונה במשטרה

חנות רנואר / צילום: אלעד חיזקי
חנות רנואר / צילום: אלעד חיזקי

מעילת ענק בחברת האופנה רנואר: הבוקר (א') נעצרו 8 עובדים בחברת רנואר בחשד למעורבת במעילה וגניבה מהחברה המוערכת בהיקף של מאות אלפי שקלים.

דבר הגניבה נחשף לאחר שהתגלו כבר לפני כמה שבועות חוסרים משמעותיים במחסני החברה, ובמצלמות האבטחה התברר כי מספר עובדים המועסקים כמחסנאים תועדו לפי החשד בגבינת הסחורה.

בחברת האופנה פתחו בחקירה פנימית שביססה מבחינתם את החדשות, ובעקבות זאת הגישו הבוקר תלונה במשטרת ישראל כנגד החשודים.

החברה גם מסרה לידי משטרת ישראל את הסרטונים של מצלמות האבטחה המתעדים לכאורה את המעשים, ובעקבות זאת נעצרו העובדים לחקירה מיד לאחר הגשת התלונה.

חברת רנואר נמצאת בבעלות אלי ברקוביץ (45%), יוסי ברוש (45%) וסרג' דרעי המשמש כמנכ"ל החברה ומחזיק ב-10% מהמניות. החברה מפעילה שתי רשתות אופנה: רשת רנואר המונה 130 סניפים; ורשת האופנה לצעירות TWENTYFORSEVEN המונה 46 סניפים.

מחברת רנואר נמסר בתגובה: "הבוקר נעצרו מספר עובדים זוטרים, ביניהם מחסנאים ועובדי חנות אחת בהרצליה המועסקים בחברת רנואר, החשודים בגניבה בשווי של מאות אלפי שקלים ואף יותר. מנכ"ל רנואר מרוצה ממערכות הבקרה המצוינות של רנואר אשר עלו על המעילה ומודה למשטרת ישראל על שיתוף-הפעולה עמם אשר הוביל לחקירה ולמעצרים. החברה מקווה כי מערכות החוק יסיימו את החקירה מול החשודים וימצו עמם את הדין".

aaaaרוצה להשאר מעודכן/ת בנושא דין וחשבון?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988