הערכה: האבנים שפגעו ברכב של מיכל הרצוג - לא בזדון

לאחר בדיקת מצלמות האבטחה מעריכים במשטרה כי לא הושלכו אבנים באופן מכוון לעבר רכבה של אשת יו"ר האופוזיציה ח"כ יצחק הרצוג

מיכל הרצוג / צילום: תמר מצפי
מיכל הרצוג / צילום: תמר מצפי

לא מעשה מכוון, אלא כתוצאה מנסיבות מקריות בלבד? במשטרה הבהירו הבוקר (ג') כי ככל הנראה שלא הושלכו אבנים באופן מכוון על רכבה של אשת יו"ר המחנה הציוני, ח"כ יצחק הרצוג.

לאחר בדיקה שנערכה ושבמהלכה נלקח סרטון ממצלמת אבטחה המוצבת באזור, עולה האפשרות כי ככל הנראה רכב שעבר בסמוך לבית פגע בשתי אבנים שהיו פזורות על הכביש. כתוצאה מפגיעת צמיגי הרכב, עפו האבנים - ופגעו בשמשת הרכב של מיכל הרצוג.

רעייתו של הרצוג: "אני בסדר, לא נכנסתי ללחץ"

"ישבתי באוטו עם בני הצעיר והתכוונתי לקחת אותו לחוג. התחלתי לצאת מהחנייה ופתאום שמענו קול נפץ חזק. הבנו שהתנפצה הזגוגית, יצאנו מהרכב וראינו שתי אבנים על הכביש", תיארה אמש הרצוג את שאירע בשיחה עם חדשות 2 Online.

"אני בסדר גמור", היא פתחה את דבריה. "זה לא נעים, אבל אני לא בן אדם היסטרי". לדבריה, איש עדיין אינו יודע מה בדיוק קרה סמוך לשעה 19:00. "לא נכנסתי ללחץ ואני לא נוהגת להטריד את בעלי ויודעת שהוא עסוק ולכן הם עדכנו אותו ופנו למשטרה", היא אמרה ורמזה כי ייתכן שהדבר קשור למערכת הבחירות, שבה "היו אמירות מאוד קיצוניות שחווינו אותן תוך כדי. אי אפשר לנתק את זה לגמרי".

הרצוג סיפרה כי גם בעיצומו של הקמפיין חוותה משפחתה הטרדות ואיומים, בעיקר בטלפון. "לא הכל נחשף ולא אמרנו הכל, אבל כן, בהחלט היו הטרדות. הייתה 'תקופה חמה', מה שנקרא".

יו"ר המחנה הציוני התייחס לתקרית בדף הפייסבוק שלו וכתב: "בעקבות הדיווחים בכלי התקשורת על אירוע בו נופצה השמשה במכוניתה של מיכל בעת שיצאה מהבית חשוב לי להבהיר כי הכל בסדר ואנו ממשיכים בשגרת יומנו. המשטרה חוקרת את האירוע ואנו בטוחים כי תמצה את החקירה בהקדם. תודה גדולה לכל השואלים והדואגים ולילה טוב".

aaaaרוצה להשאר מעודכן/ת בנושא הסיפורים הגדולים של השבוע?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988