אביגדור קפלן על הבנקים: "נהרוג אותם, זבלים"

גל"צ: הדיונים הקשים סביב הסדר החוב של מגה הוציאו ממנכ"ל אלון רבוע כחול ביטויים קשים ביותר כלפי הבנקים ■ קפלן: "הדברים נאמרו בלהט המו"מ הארוך והקשה לאישור ההסדר. לא הייתה כוונת פגיעה"

אביגדור קפלן / צלם: איל יצהר
אביגדור קפלן / צלם: איל יצהר

בשעת לילה מאוחרת ואחרי 10 שעות של דיון רצוף, יצא אמש (ג') מנכ"ל אלון רבוע כחול ויו"ר מגה, אביגדור קפלן, מאולם בית המשפט עם הסדר חוב ביד. השמחה על ההישג לא כיבתה ככל הנראה את הכעס על הבנקים שהקשו מאוד על ההסדר, ובמיקרופון של גלי צה"ל נקלט קפלן אומר דברים קשים מאוד כלפי הבנקים אחרי שיצא מאולם בית המשפט, כולל הכינוי "זבלים" ו"נהרוג אותם".

בהקלטה אפשר לשמוע את קפלן אומר: "יש לנו את העניין עם הבנקים. זה עוד לא נגמר, נהרוג אותם, זבלים שחבל על הזמן".

קפלן כמובן מתייחס לעובדה שההסדר שאושר אמש לא כולל שני סעיפים שהבנקים ומגה לא הצליחו לגשר עליהם, והם יידונו שוב בבית המשפט. נוסף על כך, בנק הפועלים הצליח להביך את הבוס של קפלן, בעל השליטה בקבוצה שרגא בירן, בתעלול משפטי, ולגרור אותו עם זימון לבית המשפט למשך היום כולו.

אביגדור קפלן מסר בתגובה: "הדברים נאמרו בלהט המשא-ומתן הארוך והקשה לאישור ההסדר, ולא הייתה בהם כוונת פגיעה. אנו שמחים כי בסופו של דבר הצלחנו לקבל את תמיכתם של כלל השותפים שלנו ולהגיע להסדר להבראת רשת מגה ולשמירת מקום עבודתם של כ-6,000 עובדים".

גורם מקורב לבנקים מסר בתגובה: "הדבר לא ישפיע היום על המשא-ומתן. הצלת הרשת יותר חשובה מפליטות-הפה של מר קפלן".

aaaaרוצה להשאר מעודכן/ת בנושא נתח שוק וצרכנות?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988