אורתם סהר וגינדי החזקות מקימים שותפות ל"מחיר למשתכן"

אורתם סהר תתכנן, תנהל ותבצע את הפרויקטים של "מחיר למשתכן" שבהם תזכה השותפות, ואילו גינדי החזקות תהווה גורם פיננסי מממן להון העצמי

גינדי החזקות - מנחם, אבי,ליטל,גיא ורועי גינדי / צילום: אלי דסה
גינדי החזקות - מנחם, אבי,ליטל,גיא ורועי גינדי / צילום: אלי דסה

קבוצת הנדל"ן אורתם סהר מרחיבה את פעילות הייזום שלה: במסגרת זו, חתמה הקבוצה על הסכם עם חברה מקבוצת גינדי החזקות להקמת חברה משותפת לייזום פרויקטים של "מחיר למשתכן".

אורתם סהר תתכנן, תנהל ותבצע את הפרויקטים של "מחיר למשתכן" שבהם תזכה השותפות, ואילו גינדי החזקות תהווה גורם פיננסי מממן להון העצמי. גינדי החזקות תעמיד לשותפות מסגרת אשראי ראשונית חד פעמית של 100 מיליון שקל, כאשר מעבר לסך זה, העמדת ההון העצמי בגין כל פרויקט תהיה 25% על ידי החברה ו-75% על ידי גינדי החזקות. רווחי השותפות יחולקו בין הצדדים בחלקים שווים.

אמיר נחום, מנכ"ל אורתם סהר, ציין היום כי "ההסכם עם גינדי החזקות הוא שלב נוסף ביישום האסטרטגיה של אורתם סהר, במסגרתה פעילות הליבה של הקבוצה תתמקד בייזום. אנו רואים בפרויקטים של 'מחיר למשתכן' מנוע צמיחה חשוב במסגרת פעילות הייזום שלנו. הקמת החברה המשותפת יוצרת פלטפורמה בעלת יכולות תכנון, ביצוע ומימון גבוהות, שתאפשר לנו להקים פרויקטים בייזום בהיקף של אלפי יחידות דיור".

אמיר נחום

אמיר נחום / צילום: עינת לברון
 אמיר נחום / צילום: עינת לברון

 

aaaaרוצה להשאר מעודכן/ת בנושא נדל"ן ותשתיות?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988