גינדי החזקות משיקה פרויקט בשכונת "עיר ימים" בנתניה

החברה הודיעה על שיווק שני בניינים בני 17 קומות בהם 120 יח"ד על אחת מעתודות הקרקע האחרונות בשכונה

גינדי עיר ימים / הדמיה: קיקה-בראז
גינדי עיר ימים / הדמיה: קיקה-בראז

*** הכתבה בשיתוף גינדי החזקות

גינדי החזקות נכנסת לראשונה לשכונת היוקרה "עיר ימים". החברה הודיעה על שיווק פרויקט אשר ישתרע על שטח של כ-7.6 דונם. היקף הפרויקט נאמד בכ-350 מיליון שקל.

הקרקע, שרכשה גינדי החזקות לפני כ-8 חודשים, היא אחת מעתודות הקרקע האחרונות בשכונה. הפרויקט נמצא במרחק של כ-300 מטר מהים ובסמיכות לחוף פולג ויושב על פארק ירוק שנבנה בימים אלו על ידי עיריית נתניה. כמו כן, הוא קרוב לקניון עיר ימים ולשאר מוסדות הציבור והחינוך הקיימים באזור.

הפרויקט כולל 2 בניינים בני 17 קומות ובהם 120 יחידות דיור גדולות בנות 5-5.5 חדרים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים ענקיים. סך גודל הדירות נע בין 124 מ"ר ל-200 מ"ר. בנוסף ייהנו דיירי הפרויקט משטחים ציבוריים גדולים, לובי מפואר ומחדר כושר פרטי שישמש את דיירי המגדלים בלבד. ההערכות הן שבניית הפרויקט תושלם תוך כשלוש שנים.

את תכנון הפרויקט מובילה האדריכלית קיקה בראז, שאחראית גם למגדלי שרונה ולמגדלי גינדי הייטס היוקרתיים ברמת גן.

שכונת עיר ימים החלה להתאכלס לפני 8 שנים בלבד וכוללת כיום כ-3,500 יחידות דיור והיצע הדירות החדשות בה הולך ואוזל. השכונה נהנית מביקושים גבוהים של משפרי דיור מכל הארץ ובפרט מאזור רעננה הרצליה נתניה ותל אביב.

על פי נתוני אתר מדלן, המחיר הממוצע למ"ר בשכונת עיר ימים נתניה נע בין 21,000 שקל ל-22,000 שקל, כאשר הפרויקט יושק במחירים נמוכים בכ-10%- 15% מהמחיר הממוצע באזור.

יצחק סער, סמנכ"ל השיווק בחברת גינדי החזקות מסר כי "עיר ימים היא ללא ספק שכונת הדגל של העיר נתניה ומתאפיינת באוכלוסייה גבוהה ואיכותית. השכונה נחשבת אטרקטיבית ויוקרתית בזכות הקרבה לים. אנו מציעים כעת דירות בפרויקט במחירים נמוכים מאלו המוצעים בשכונה ומעריכים כי קהל הרוכשים יגיע מאזור השרון ומאזור המרכז לרבות תל אביב.

עוד הוסיף כי "עם גמר הקמת השכונה בכללותה שווי הדירות יגיע ל-3 מיליון שקל וצפונה וזאת על פי הממוצע הכללי באזור".

aaaaרוצה להשאר מעודכן/ת בנושא הסיפורים הגדולים של השבוע?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988