תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

מדוע לא כדאי לעו"ד להסתכן באחזקת מסמכים רגישים במשרד?

כל עורך דין מודע לסכנה של חשיפת חוזים, מסמכים משפטיים וגניבת ערבויות וצ'קים ■ אז מדוע רבים מהם עדיין שומרים על המסמכים הרגישים בקלסרים במשרד?

דביר אינדיג/ צילום: יח"צ
דביר אינדיג/ צילום: יח"צ

בשיתוף בריקסטון

עורכי דין: האם הקלסר במשרד הוא המקום לשמור בו צ'ק בנקאי?
לא פעם נשאלת השאלה: איך יש לעורכי הדין האומץ להחזיק במשרד קלסר עם צ'ק בנקאי שמשודך בנון שלנט לחוזה? ולא רק צ'קים בנקאיים מוחזקים שם, אלא גם מסמכים משפטיים עם מידע רגיש, שאם יגנבו, זו כבר בעיה של ממש מול הלקוח. תשובתם לשאלה: "יש לי כספת משרדית עם מנגנון משוכלל". ובכן, פורצים רבים פשוט תולשים את כל הכספת ולוקחים אותה עימם, כך שהשאלה האם הצליחו לפרוץ אותה לאחר מכן, כבר פחות משנה.

שמירה על כל מה שחשוב במתחם פרטי לתאי כספות מאובטחים
אז מה הפתרון? שמירה על כל הצ'קים והמסמכים במתחם פרטי לתאי כספות מאובטחים. המתחם מאובטח 24 שעות, במשך 365 ימים בשנה ע"י מעגל פיזי, אנושי וטכנולוגי. תוכלו לגשת למסמכים משעות הבוקר ועד 22:00 בלילה, ללא הגבלה ובזכות זיהוי ביומטרי, רק לכם תהיה גישה אליהם. כיוון שמדובר במידע רגיש, כל הפעולות ותוכן המסכים נשמר בדיסקרטיות ולמעשה, חוץ מכם איש לא ידע מה הם מכילים.

שמירה על מסמכים רגישים היא שמירה על תדמית
חשוב לזכור! המשרד שלכם הוא ממש לא מצודה שמורה ומוגנת, וברגע שכל המסמכים והצ'קים מאובטחים מחוצה לו, באופן אוטומטי אינכם מסומנים כיעד לפריצה ולא תצטרכו להתמודד עם הלקוחות, הבירוקרטיה והסיכון המשפטי והתדמיתי הכרוכים בגניבת מסמכים.

למידע נוסף לחצו כאן

aaaaרוצה להשאר מעודכן/ת בנושא הסיפורים הגדולים של השבוע?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988