תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

משרד רולוף-יונאי: מוביל בהתחדשות עירונית/ מדד גלובס מדלן 2016

המדד, שיתוף פעולה בין "גלובס" ואתר מדלן, מעניק מידע אובייקטיבי אודות מומחים בתחום ומידע עדכני אודות עולם התמ"א 38 ופינוי בינוי

המדד להתחדשות עירונית 2016
המדד להתחדשות עירונית 2016

בראשון לספטמבר הקרוב יחגוג משרד עורכי הדין הוותיק "רולוף-יונאי" ‭ 30 ‬ שנות עשייה משותפת. מדובר על אחד המשרדים הוותיקים ביותר באזור חיפה והקריות, הנהנה מיציבות וניסיון מצטבר רב מאוד, ונדמה כי המשרד יכול היה למצוא לעצמו סיבה נוספת למסיבה - שכן בימים אלו הוא מציין חמש שנים מאז הפך לחלוץ ונושא הדגל של ההתחדשות העירונית באזור חיפה והקריות. "הסיפור שלנו עם תחום ההתחדשות העירונית התחיל לפני למעלה מחמש שנים", מספר עו"ד משה יונאי, אחד משני השותפים המייסדים של המשרד. "אנשי חברת יעקב גלבוע בנייה ויזמות בע"מ (שאחד מנציגיה הינו לקוח ותיק של המשרד) הגיעו אלינו עם רעיון לבצע תמ"א ‭ 38‬לבניינים באזור הקריות.

למען האמת, עד אז תמ"א ‭ 38‬הייתה מבחינתנו רק רעיון שקראנו עליו בעיתונים ושקורה במרכז הארץ. אותו קבלן שיתף אותנו בחזונו, מתוך ידיעה כי משרדנו, אשר אינו חושש מחדשנות ואתגרים - יצטרף אליו. החלטנו להרים את הכפפה, ומשם הכל היסטוריה". "אין ספק שהצלחנו לייצר כאן מציאות נדל"נית חדשה - יש מאין", מוסיפה עו"ד הילה סלומון.

עו"ד יונאי מדבר על היסטוריה, אך אולי ההגדרה הנכונה היא היסטריה, שכן המספרים מרשימים מאוד, במיוחד כאשר אנו מדברים על הפריפריה הצפונית אשר לגביה כולם היו סקפטיים. "עד היום מחלקת התחדשות עירונית במשרדנו, בראשותה של עו"ד הילה סלומון, יחד עם עו"ד אסתר הרשקוביץ, ליוותה ומלווה למעלה מ‭50- ‬ פרויקטים של התחדשות עירונית (הן בייצוג יזמים והן בייצוג דיירים). בנוסף יש עוד מספר רב של פרויקטים בקנה", הוא מציין.

לעמוד החברה באתר המדד להתחדשות עירונית>>

יומן קורונה:
ניוזלטר יומי על כל מה שצריך לדעת
הרשמה
הרישום נכשל
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988