חסימות כבישים וכוחות מתוגברים: ירושלים נערכת לביקור פנס

סגן נשיא ארה"ב שהגיע לישראל צפוי לנאום היום בכנסת ולהגיע למעון ראש הממשלה ■ רחובות מרכזיים ייחסמו החל מהשעה 10:00 והמשטרה ממליצה להשתמש בתחבורה הציבורית

מייק פנס / צילום: רויטרס
מייק פנס / צילום: רויטרס

המשטרה נערכת בכוחות מתוגברים למבצע אבטחת ביקורו הרשמי של סגן נשיא ארצות-הברית, מייק פנס, שהגיע אמש (א') לישראל. במסגרת מבצע "מגן כחול 2", שהחל אתמול בהשתתפות מאות שוטרים, מתנדבים ולוחמי משמר הגבול בשיתוף גופי הביטחון השונים צפויים הבוקר שיבושי תנועה בירושלים.

ביומו השני של הביקור, תפעל המשטרה לפיקוד ושליטה על המבצע, אבטחה, שמירה על הסדר הציבורי וטיפול בכלל היבטי התנועה הכרוכים במבצע. כוחות המשטרה יתפרסו בעיקר באזור ירושלים. היום לא צפויים חסימות תנועה ושיבושים בצירים הבינעירוניים.

לקראת השעה 10:00 ולאורך כל היום, צפויים להיסגר לתנועה לסירוגין ובהדרגה הרחובות: פלומר, ז'בוטינסקי, הנשיא, האר"י, עזה, ניות, הרצוג, שניאור זלמן, בורלא, שדרות המוזיאונים, וכן צומת המנהלה, וייז, צומת השעון - הכנסת, וצומת בלפור. רחוב דוד המלך יישאר סגור לתנועה עד לסיום הביקור.

בשעה 10:00 תיערך קבלת-פנים רשמית לפנס במשרדו של ראש הממשלה בנימין נתניהו. לקראת השעה 13:30 יגיע סגן נשיא ארצות-הברית לכנסת וישתתף בישיבת מליאה חגיגית. בשעה 20:00 ישתתפו פנס ורעייתו בארוחת ערב במעון ראש הממשלה.

המשטרה ממליצה לציבור לנסוע בתחבורה הציבורית והרכבת הקלה, להישמע להוראות השוטרים ולהיות קשובים לעדכונים שיפורסמו בכלי התקשורת ובערוצי הניו-מדיה של המשטרה. לציבור הנהגים מומלץ להיעזר גם באפלקציית וויז שתעודכן בדבר החסימות והשינויים בהתאם. המשטרה מסרה כי תמשיך לעשות כל שניתן כדי לצמצם את הפגיעה בשגרת החיים של הציבור לצד הבטחת המשך קיומו התקין של הביקור.

רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא הסיפורים הגדולים של השבוע?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988