תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

משרד ברייטהולץ-המר ושות’ משרד עו"ד ונוטריון: מוביל בהתחדשות עירונית לשנת 2017

המדד להתחדשות עירונית מעניק מידע אובייקטיבי אודות מומחים בתחום ומידע עדכני אודות עולם התמ"א 38 ופינוי בינוי

המדד להתחדשות עירונית
המדד להתחדשות עירונית

תוכן שיווקי

אם לסכם בכמה מילים את היתרון של משרד עוה"ד ונוטריון ברייטהולץ - המר שות' בזירה התחרותית של התחדשות עירונית, הן יהיו: "ייצוג משפטי בהתחדשות עירונית אפקטיבי יותר כאשר מכניסים למשוואה ידע עשיר וניסיון ממשי בענף הבנייה". יתרון זה בא לידי ביטוי בשילוב המקצועי בין שני השותפים במשרד. מצד אחד, עו"ד סבי ברייטהולץ בעל רקע רחב בניהול פרויקטים של בנייה בארץ ובחו"ל, התורם מניסיונו הממשי בענף הבנייה, במסגרת ליווי הדיירים בכל המסלול הארוך של התמ"א. זאת, משלב התכנון והליווי בנקאי, דרך הבנייה עצמה כולל התמורות שלהן זכאים הדיירים, המפרטים הטכניים, וכלה בתקופות הבדק ועוד. מצד שני, עו"ד ונוטריון תומר המר בעל ניסיון משפטי מצטבר של ליווי עסקאות קומבינציה, קבוצות רכישה, ליווי מיזמי נדל"ן, ועסקאות של התחדשות עירונית.

לדברי ברייטהולץ והמר, יש להם "ניסיון רב בתחום הנדל"ן. עוד לפני כניסתנו לתחום ההתחדשות העירונית אנו מלווים כיועצים משפטיים קבוצות רכישה זה מעל ל-10 שנים. במהות, ליווי משפטי של קבוצה הוא הענקת שירות לחברי הקבוצה באופן דומה לשירות שאנו מעניקים לדיירי התמ"א. במסגרת ליווי קבוצות רכישה, חווינו את כל התהליך של הקמת פרויקט נדל"ן, משלב התכנון ועד מסירת הדירות. בנוסף, היינו מעורבים בעצמנו בניהול פרויקטים של בנייה בהיקפים גדולים בארץ ובחו"ל. השירות שאנחנו מעניקים לדיירי התמ"א כולל נוסף לייעוץ משפטי נטו, גם היבטים מסחריים וכלכליים, כמו התעמקות ב'דוחות האפס' של היזם, ידע בתהליכי התכנון והבנייה, זיהוי כשלים בבנייה ועוד. כך שאנחנו מעניקים לדיירים שאותם אנו מייצגים כיסוי רחב של הגנה כעורכי-דין".

משרד עוה"ד ברייטהולץ-המר ושות' הוא משרד בוטיק אשר נוסד בשנת 2003 , בניהולם של עוה"ד סבי ברייטהולץ ותומר המר. המשרד מתמחה בתחום המקרקעין על כל גווניו - ליווי משפטי של קבוצות רכישה, ליווי עסקאות התחדשות עירונית על כל סוגיה, לרבות הוספת יחידות לבניין קיים או מתחמי הריסה ובנייה מחדש/ פינוי-בינוי, ליווי וייזום עסקאות קומבינציה, יזמות עסקית, וליווי חברות נדל"ן. המשרד מלווה, בין היתר, את דיירי הבניינים ברחוב עקיבא אריה 4 תל-אביב; לפין 5 ת"א, יצחק שדה 2-4 , פ"ת; הרא"ה 229 ר"ג, הרא"ה 231 ר"ג, פני הגבעה 16 ר"ג, ביאליק 104 ר"ג; שילה 4 ר"ג; אוסישקין 29 נתניה, אוסישקין 31 נתניה; אוסישקין 25 רמת השרון, גולומב 19-21-23 חולון, ועוד. לדברי השותפים ברייטהולץ-המר, הדיירים הם המפתח להצלחה בפרויקטים של תמ"א-38 ופינוי-בינוי. "אנחנו רואים במעורבות שלנו בליווי עסקאות תמ"א סוג של שליחות. לקחת דיירים חסרי ניסיון בנדל"ן ולהעביר אותם במסלול של התאגדות והסכמה על התהליך, בחירת יזם, חתימה על חוזה מפורט ולבסוף שדרוג הדירות והבניין שלהם - זה מרגש אותנו כל פעם מחדש. היחס האישי אצלנו הוא בראש סדר העדיפויות. הדיירים בחרו בנו, וזו אחריות כבדת משקל לטפל בנכס הכי יקר שלהם. זה להיות שם עבורם בכל התהליך, כדי שהם יישנו טוב בלילה. 

לעמוד החברה באתר המדד להתחדשות עירונית

aaaaרוצה להשאר מעודכן/ת בנושא הסיפורים הגדולים של השבוע?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988