אלקטרה תכפיל הרכישה העצמית של מניותיה ל-100 מיליון ש'

חברת הבנייה והתשתיות שמרה על יציבות בהכנסות וברווח הגולמי ברבעון השני של 2018 • הרווח הנקי במחצית השנה הראשונה עלה ב-5% ל-82.7 מיליון שקל • מניית החברה עלתה בכ-30% בשנה האחרונה

איתמר דויטשר, מנכ"ל אלקטרה / צילום: יח"צ
איתמר דויטשר, מנכ"ל אלקטרה / צילום: יח"צ

חברת הבנייה והתשתיות אלקטרה, המנוהלת על ידי איתמר דויטשר, דיווחה היום (א') על יציבות בתוצאות העסקיות של הרבעון השני השנה, לעומת הרבעון המקביל אשתקד.

בשורה העליונה הציגה החברה הכנסות של כ-1.5 מיליארד שקל, בדומה לרבעון המקביל, הרווח הגולמי נותר אף הוא יציב ברמה של כ-126 מיליון שקל - ובשורה התחתונה הציגה החברה ירידה שולית ברווח הנקי לעומת הרבעון המקביל, שעמד ברמה של כ-46 מיליון שקל.

את המחצית הראשונה של השנה סיימה החברה עם עלייה של כ-6% בהכנסות לעומת התקופה המקבילה, לכ-3.05 מיליארד שקל. הרווח הגולמי צמח בכ-10% והגיע לכ-247.6 מיליון שקל ובשורה התחתונה הציגה החברה שיפור של 5% ברווח הנקי שהגיע לכ-82.7 מיליון שקל בתקופה זו.

צבר ההזמנות של החברה עמד בסוף יוני ברמה של כ-11 מילארד שקל, עלייה של 6% לעומת סוף 2017.

במקביל לאישור הדוחות הכספיים הכריזה החברה כי תחלק דיבידנד בסך של כ-33 מיליון שקל לבעלי המניות שלה. כמו כן, אישר דירקטוריון אלקטרה את הגדלת תוכנית הרכישה העצמית של מניות החברה מכ-50 מיליון שקל כיום ל-100 מיליון שקל. עד כה רכשה החברה במסגרת התכנית הקיימת מניות בהיקף של כ-38 מיליון שקל.

מניית אלקטרה  רושמת היום עליות ומשלימה התקדמות של כ-30% בשנה האחרונה. שוויה של החברה בבורסה הגיע לכ-3.2 מיליארד שקל.

רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא שוק ההון?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988