תוכן מקודם
נהנים מהכתבה? מצוין.

רק רצינו לומר כי הכתבה שאתם קוראים כעת היא כתבת תוכן שיווקי. נכתבה והופקה על ידי כתבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

אנחנו, בגלובס, מקפידים לשלב בכתבות התוכן השיווקי מידע ענייני בעל ערך מוסף, לשמור על הסטנדרטים המערכתיים המקובלים בענף ועל שקיפות מרבית.

מקווים שהצלחנו לעניין אתכם, קריאה מהנה!

סיילספורס משיקה קרן תאגידית שניה של 125 מיליון דולר

הקרן החדש תשקיע בחברות סטארט-אפ חדשניות בתחום הענן בישראל ובאירופה • סיילספורס ונצ'רס האירופית הושקה ב-2015 בגובה 100 מיליון דולר והשקיעה את הסכום כולו ביותר מ-50 חברות סטארט-אפ מאז הושקה

מטה סיילספורס / צילום: רויטרס
מטה סיילספורס / צילום: רויטרס

חברת סיילספורס , ספקית שירותי תוכנה ארגוניים בענן, הודיעה היום (ה') כי היא משיקה קרן תאגידית אירופית שנייה בגובה 125 מיליון דולר, שתשקיע בחברות סטארט-אפ חדשניות בתחום הענן בישראל ובאירופה. סיילספורס ונצ'רס האירופית הושקה ב-2015 בגובה 100 מיליון דולר והשקיעה את הסכום כולו ביותר מ-50 חברות סטארט-אפ מאז הושקה.

בישראל היא רכשה 4 חברות: ב-2011 רכשה ב-30 מיליון דולר את Navajo Systems שפיתחה אבטחת מידע לענן, ושהפכה למרכז המו"פ שלה בישראל. אחריה נרכשו חברות ה- AI בלוטייל ואימפליסט, שהטכנולוגיה שלהן שולבה בתוך מנוע ה- AI איינשטיין של סילספורס. ב-2018, סיילספורס רכשה את דאטורמה תמורת 800 מיליון דולר. מלבד הרכישות, זרוע ההשקעות של סיילספורס פעילה גם היא בישראל וחשפה השקעות ב-6 חברות עד כה. בסך הכל, סיילספורס השקיעה בסך הכל ב-300 חברות בעולם ורכשה 60, מתוכן 12 היו חברות שהשקיעה בהן קודם באמצעות הקרן התאגידית.

את הקרן האירופית מנהלים אלכס קאיאל וג'ונסון מרואה. הם מתכוונים להשקיע בחברות סטארט-אפ בשלבים שונים של צמיחה. בנוסף להשקעה, הקרן מספקת לחברות הפורטפוליו שלה תמיכה וייעוץ ממנהלי סיילספורס. הקרן השקיעה עד כה בחברות סטארט-אפ עם טכנולוגיות ענן בתחומים שונים, בהם קמעונאות, שירותים פיננסיים ומוצרי צריכה. בין השקעותיה בישראל ניתן למצוא את ברינג, פורטר, רדקיקס וטק-סי.

רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא גלובס טק?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988