תוכן מקודם
נהנים מהכתבה? מצוין.

רק רצינו לומר כי הכתבה שאתם קוראים כעת היא כתבת תוכן שיווקי. נכתבה והופקה על ידי כתבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

אנחנו, בגלובס, מקפידים לשלב בכתבות התוכן השיווקי מידע ענייני בעל ערך מוסף, לשמור על הסטנדרטים המערכתיים המקובלים בענף ועל שקיפות מרבית.

מקווים שהצלחנו לעניין אתכם, קריאה מהנה!

השביתה בבריטיש איירוויז יוצאת לדרך: כמעט כל טיסות החברה היום ומחר בוטלו

החברה: "לצערנו אין לנו מידע מי הם הטייסים שמתכוונים לשבות, ואין לנו יכולת לחזות כמה מהם יתייצבו לעבודה או אילו מטוסים יהיו זמינים לבצע טיסות, ולכן נאלצנו לבטל כמעט את כל טיסותינו" • כל הטיסות המתוכננות מישראל ואליה להיום ולמחר מבוטלות

מטוס של בריטיש איירוויז / צילום: shutterstock
מטוס של בריטיש איירוויז / צילום: shutterstock

כמתוכנן, שביתת הטייסים של חברת התעופה בריטיש איירוויז יצאה לדרך. בלוח הטיסות של החברה היום (ב') ומחר (ג') צפויים שיבושים רבים, שיכללו את ביטול מרבית טיסותיה. כל הטיסות המתוכננות מישראל ואליה להיום ולמחר מבוטלות. 

"אנחנו מבינים את התסכול שגורמת שביתת BALPA (איגוד הטייסים הבריטי). אחרי חודשים ארוכים במהלכם ניסינו להגיע לפתרון, אנחנו מצטערים שהגענו למצב הזה", לשון הודעת חברת התעופה באתר שלה.

השביתה, עליה הטייסים התריעו מראש, כללה גם רכיב של חוסר ודאות, כפי שמעידה בריטיש איירוויז בהודעה שפרסמה הבוקר: "לצערנו אין לנו מידע מי הם הטייסים שמתכוונים לשבות, ואין לנו יכולת לחזות כמה מהם יתייצבו לעבודה או אילו מטוסים יהיו זמינים לבצע טיסות, ולכן נאלצנו לבטל כמעט את כל טיסותינו". 

נוסעים שיושפעו מהשביתה זכאים להחזר כספי מלא או הזמנה של טיסה אחרת במועד אחר.

רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא נתח שוק וצרכנות?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988