גלובס - עיתון העסקים של ישראלאתר נגיש

ראלי בנעילה בבורסה: ת"א 35 זינק ב-1.3%, ת"א 90 ב-1%

בנק ישראל הותיר את הריבית ללא שינוי בניגוד לתחזיות בשוק; התערב בשוק המט"ח ● טבע זינקה ביותר מ-7% על רקע מגעים לסיום פרשת תיאום מחירי התרופות בארה"ב ● דלק רכב זינקה בכ-18% לאחר הדוחות ● עזריאלי עלתה ב-3.56%, אמות ב-2.45, אנלייט זינקה ב-5.45%

הבורסה בתל אביב/ צילום: איל יצהר
הבורסה בתל אביב/ צילום: איל יצהר

סקירת המסחר: דיווחים שוטפים, מגמות, מדדים, שערי מניות, אג"ח, מט"ח וסחורות והמלצות אנליסטים

 

17:20

המסחר בתל אביב ננעל היום (ב') בעליות שהתגברו בנעילה. מדד ת"א 35 קפץ ב-1.3%, ת"א 90 עלה ב-1%.

בנק ישראל הותיר את הריבית ללא שינוי, ברמה של 0.25%, בניגוד לתחזיות בשוק. במקביל התערב בנק ישראל בשוק המט"ח בהיקפים גדולים.

מניית טבע  זינקה ביותר מ-7% על רקע מגעים לסיום פרשת תיאום מחירי התרופות בארה"ב.

מנייתה של דלק רכב  זינקה בכ-18% לאחר הדוחות.

עזריאלי  עלתה ב-3.56%, אמות  ב-2.45, אנלייט אנרגיה  זינקה ב-5.45%.

מחזור המסחר בשוק המניות הסתכם ב-1.58 מיליארד שקל.

16:20

המסחר בבורסה בתל אביב מתנהל בעליות בהמשך להודעת הריבית של בנק ישראל. הוועדה המוניטרית החליטה להותיר את הריבית ללא שינוי ברמה של 0.25%, וזאת בניגוד לתחזיות בשוק שצפו הורדה של הריבית לרמה של 0.1%.

מדד ת"א 35 מטפס ב-0.75%, ת"א 90 עולה ב-0.2% ומנגד מדד הבנקים יורד ב-0.9%.

מניית טבע  מזנקת ביותר מ-5% על רקע הדיווח מעבר לים כי החברה, יחד עם חברות פארמה אחרות, מנהלות מגעים לסיום פרשת תיאום המחירים בארה"ב.

פועלים  מאבדת 1.8%, בזק  יורדת 2.55%, בית שמש  מאבדת יותר מ-5% ונייר חדרה  יורדת בכ-2%.

בריינסוויי  רשמה עלייה של 38% בהכנסות הרבעון השלישי בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד ל-5.9 מיליון דולר. בנוסף החברה מינתה את ד"ר כריסטופר וון ג'אקו לתפקיד המנכ"ל החדש ויתחיל לכהן בתפקידו בינואר 2020.

בהמשך להודעת בנק ישראל על הותרת הריבית, אלכס זבז'ינסקי, הכלכלן הראשי של מיטב דש אמר: "קודם בנק ישראל לא הוריד ריבית כשהשוק לא ציפה להורדה ובכך פספס את אפקט ההפתעה. עכשיו הוא לא הוריד, למרות שבפעם הראשונה בשנים האחרונות הקונצנזוס בשוק דווקא ציפה להורדת הריבית. לא פלא שבנק ישראל נערך לתגובת השוק והתערב בשוק המט"ח מיד אחרי ההחלטה".

"ההחלטה התקבלה, למרות שגם מהודעת בנק ישראל ניתן להבין שהפעם היו יותר סיבות שתומכות בהורדת הריבית מאשר בפעם הקודמת: האינפלציה ירדה עוד יותר נמוך והפעם גם סביבת האינפלציה ירדה; השקל אומנם עומד באותה רמה מול סל המטבעות כמו בעת ההחלטה באוקטובר, אך בשבועות האחרונים נמשך ייסוף אגרסיבי של המטבע הישראלי; הצמיחה בעולם המשיכה להיחלש; בישראל לא חל שינוי בצמיחה, אך בנק ישראל מציין שאם לא יאושר תקציב, ההשפעה על המשק תהיה מצמצמת; רק מבחינת הבנקים המרכזיים בעולם התמיכה בהורדת הריבית פחתה לאחר שלאחרונה רובם עצרו במהלכים מרחיבים נוספים וה-FED אף הצהיר שהוא נכנס לעמדת המתנה", כתב ז'בזינסקי. "ניתן להעריך בזהירות ששוב נראה בפרוטוקול ישיבת הריבית בעוד שבועיים שההחלטה היום התקבלה תוך חילוקי דעות בוועדה המוניטארית. אנו מעריכים שבסיכוי די גבוה בנק ישראל יוריד ריבית בחודשים הקרובים".

אייל שני, סמנכ"ל השקעות אפסילון, אמר: "אנו מעריכים כי יש מקום להפחתת ריבית בישראל וזו להערכתנו תקרה ברבעון הבא. למרות שלהפחתת הריבית אין משמעות כלכלית אמיתית אלא בעיקר משמעות הצהרתית. כך בנק ישראל מכריז שהריבית בישראל נמוכה ותישאר נמוכה לאורך זמן. מנגד אנו לא רואים מקום לריבית 0 או שלילית בישראל, באירופה ריביות אפסיות ושליליות לא הוכיחו את עצמן בראיה לאחור ולא תרמו באופן משמעותי להגברת הצריכה הפרטית או להשקעות גדולות, ובסופו של דבר לא תרמו לעליית מחירים. כמו כן חשוב לזכור שהצמיחה השנתית בישראל עומדת על כ-3% בממוצע, לעומת כ-1% צמיחה במדינות אירופה".

15:00

יום המסחר השני לשבוע ממשיך להתנהל במגמה חיובית. החוזים העתידיים בארה"ב מצביעים על מגמה חיובית לקראת פתיחת המסחר שם. זאת, כשברקע למסחר המשקיעים שוב משדרים אופטימיות בנוגע לאפשרות ליישום פתרון לגבי מלחמת הסחר הנמשכת בין ארה"ב לבין סין.

בהראל פיננסים ציינו בסקירתם השבועית, כי אחרי שישה שבועות רצופים של עליות, את שבוע המסחר החולף סיכמו השווקים בארה"ב במגמה מעורבת, "על רקע דחיית מועד החתימה על השלב הראשון בהסכם הסחר שבין ארה"ב לבין סין".

עוד סבורים שם, כי "לאור התנודתיות על רקע הסכם הסחר, חשוב לוודא שהחשיפה למניות בארה"ב מתמקדת במניות של חברות רווחיות, שיודעים לנתח אותן ושיש להן פוטנציאל צמיחה. ניתן לבחון חשיפה לתתי-סקטורים מעניינים, כמו חברות הציוד הרפואי שתוצאותיהן גם בולטות לחיוב בעונת הדוחות".

בצד החיובי של מדד ת"א 35, המניות הדואליות של אופקו  ואלביט מערכות   מטפסות בכ-4%-3%, ומניות מליסרון  וכיל   מתחזקות בכ-2.5%-2%.

בצד השלילי של המדד המוביל, מניית בזק  נחלשת בכ-1.5%, אחרי שבאחרונה נהנתה מסנטימנט חיובי למדי.

עוד במסחר, מניית ויקטורי  מרכזת מחזור מסחר גדול מהרגיל, בו היא רושמת שינויים קלים. מניות בראק אן.וי  וחילן  מרכזות גם הן מחזורי מסחר ערים, ורושמות עליות של כ-2%-1%.

מניית קמהדע   מטפסת בכ-3%, אחרי זינוק של כ-18% שרשמה אתמול על רקע השקעתה של קרן פימי בחברה.

מניות החברות ממשיכות להגיב לפרסום התוצאות הכספיות הרבעוניות שלהן, ובין אלה בולטות מניית דלק רכב שקופצת בכ-10%, בעוד מניית המתחרה קרסו מוטורס , שטרם פרסמה את דוחות הרבעון השלישי, מטפסת בכ-4%.

מניית חברת הנדל"ן פרשקובסקי  מגיבה לתוצאות בקפיצה של כ-8%, ומניות גולף  וספאנטק  נחלשות בכ-5%-3% במחזורי מסחר לא גדולים.

עוד על רקע פרסום דוחות כספיים, מניית ארד , שפרסמה את דוחותיה הכספיים אתמול, מתחזקת בכ-3%-2% בהמשך לזינוק של כ-7% אתמול, וזו של איידיאיי ביטוח , שגם היא הציגה את תוצאותיה הכספיות אתמול, מתחזקת היום בכ-4%.

עוד בין המפרסמות אתמול, בצד השלילי, מניות נייר חדרה  ומנועי בית שמש , מאבדות היום כ-4%-3%, אחרי ירידות של כ-3% אתמול.

בין מניות הקנאביס, זו של קנביט  קופצת בכ-12%, על רקע הודעת החברה על הסכמים לרכישת פעילות חברת תיקון עולם בישראל.

במסחר באג"ח הקונצרניות נרשמת מגמה חיובית, ובמסחר באג"ח הממשלתיות נרשמת מגמה דומה.

בהתייחסות לשוק המקומי, בהראל פיננסים ציינו כי "אנו לקראת סופה של עונת הדוחות הכספיים", וכי "השבוע נוכל לקבל תמונה נרחבת יותר לגבי ההתפתחויות במגזר הבנקים המקומי, עם הפרסום הצפוי של לאומי, בינלאומי ודיסקונט".

לגבי שוק החוב הוסיפו, כי "אנו ממשיכים להעדיף אג"ח של חברות בדירוגים גבוהים, שנהנות מתזרים חזק ולכן גם מסיכון נמוך יותר. אנו ממשיכים לשמור על חשיפה לצמודים לאור הצפי להתמודדות הממשלה החדשה שתהיה עם נושא הגירעון, אך האפיק השקלי עדיין מקבל משקל גדול יותר בתיק".

11:00

עליות שערים של כ-0.5% נרשמות במדד ת"א-35, בהובלת מניית שיכון ובינוי  שמתחזקת ב-2.3%. עוד בולטות בעליות אלביט מערכות  , שפיר הנדסה , אמות  ומליסרון  שמוסיפות כולן בין 1.5% ל-2%. 

בצד השלילי של המדד המוביל בולטות מניות בזק  שמאבדות 1.5%.

מניית קנביט  מזנקת ביותר מ-13% לאחר שהחברה הודיעה היום על השלמת העסקה לרכישת הפעילות הישראלית של חברת הקנאביס הפרטית תיקון עולם.

מניית חברת הבנייה פרשקובסקי  מזנקת בכ-8% לאחר פרסום דוחות חזקים. מניית אלרוב נדל"ן  מאבדת 3%. החברה פרסמה היום את דוחותיה הכספיים.  

 09:45

המסחר בבורסת ת"א נפתח היום בעליות קלות של עד 0.3% במדדים המובילים. המניות לא נרשמות תנודות גדולות. שפיר הנדסה  מובילה את העליות ומתחזקת ב-1%. 

06:00

יום המסחר השני לשבוע זה בבורסה בתל אביב צפוי להיפתח בהמשך לעליות שנרשמו אתמול, כאשר מדד ת"א 35 הוסיף 0.1% לערכו, מדד ת"א 125 עלה ב-0.3%, ת"א 90 טיפס ב-0.7%, ומדד ת"א ביומד זינק ב-1.4%, בהובלת מניית קמהדע  שזינקה ב-18% על רקע כניסתה של קרן פימי להשקעה.

עיני המשקיעים נשואות להודעת הריבית של בנק ישראל, כאשר השוק מגלם הורדת ריבית ל-0.1%, אם כי ייתכן ונוכח המצב הפוליטי בנק ישראל ייבחר שלא לנקוט בצעד כלשהו. מנגד, האינפלציה המתונה, השקל החזק והצמיחה שהגיע לטווח התחתון של התחזיות ברבעון השלישי תורמים לצורך בהורדת הריבית.

שבוע המסחר בשווקים בעולם נפתח בהמשך לעליות שנרשמו בשוקי וול סטריט ביום שישי אחרון, אם כי הפסימיות לגבי השגת הסכם סחר בין ארה"ב וסין גברה על שורה של נתוני מאקרו חיוביים, כמו התחלות הבנייה בארה"ב, אמון הצרכנים ומדד מנהלי הרכש, מה שהשפיע על התשואות הממשלתיות האמריקאיות בסוף השבוע האחרון. 

התפתחויות סביב מלחמת הסחר בין סין לארה"ב ימשיכו לרכז עניין. בסוף השבוע האחרון הנשיא טראמפ המשיך להחזיק במנטרה כי "הסכם סחר קרוב מתמיד" ובכך חטף ביקורות בשוק על כך ששחק את אמון המשקיעים כשהשתמש שוב ושוב באותו משפט מבלי לספק תוצאות. בשבוע שעבר דווח כי ארה"ב עשויה לדחות את הטלת המכסים על סין שתוכננו ל-15 בדצמבר, וגם כי ממשל טראמפ בודק כיצד להחריג את אפל מהמכסים. 

"אין ספק שכל דיון בנושא מלחמת הסחר, בעיקר בשנת בחירות בארה"ב, חייב להיות מתובל במידה ניכרת של ציניות", כתב אורי גרינפלד, הכלכלן הראשי של בית ההשקעות פסדות. "כך לדוגמא ייתכן בהחלט שהדיונים הנוכחיים על 'שלב 1' של ההסכם נמשכים ונמתחים כמו מסטיק בעיקר כי טראמפ רוצה לעבור את עונת החגים בשקט יחסי מבלי שמחירי הפלאפונים והרחפנים יקפצו. באופן דומה, סביר להניח שגם אם אווירת הקומביה בין ארה"ב לסין לא תמשך לאחר חג המולד, בחודשים שלפני הבחירות טראמפ ינסה לעשות הכל כדי לשמור על השווקים יציבים ככל הניתן. עם זאת, על אף שמדובר בנשיא ארה"ב מכהן קשה לומר שהכל תלוי רק בו, בעיקר כשבצד השני של המתרס נמצאת סין שטוענת לכתר "המעצמה הגדולה בעולם" וכשחלק ניכר מהתמיכה באותו נשיא מכהן היא תוצאה של מוניטין של מנהל מו"מ קשוח ובלתי מתפשר".

"בהתאם, קל לראות למשל תרחיש שבו הסינים מבטיחים לארה"ב במסגרת החתימה על 'שלב 1' שהם ירכשו יותר סחורות מהחקלאים האמריקאים אך לאחר שהחקלאים במקומות אחרים בעולם (כולל יעדים אסטרטגיים להשקעות סיניות כמו ברזיל ומדינות אחרות בדרום אמריקה) נפגעים מכך, מחירי אותן הסחורות יורדים באופן משמעותי. בתרחיש כזה הסינים עשויים לשקול שוב עד כמה הם מתכוונים לעמוד בהבטחות שלהם לטראמפ ולהעמיד את טראמפ בין הפטיש לסדן לפני הבחירות", כתב גרינפלד.

"מצד אחד טראמפ רוצה שקט בשווקים ומצד שני טראמפ לא יכול להרשות לעצמו להיראות כאילו הוא מפסיד במלחמת הסחר. התגברות של הרטוריקה האגרסיבית של טראמפ לעבר סין עלולה להוביל לעליית מדרגה במלחמת הסחר במהלך השנה הבאה ולהוביל אותה למקומות שהפגיעה הכלכלית שלהם מורגשת באופן משמעותי יותר מאשר המכסים שהוטלו עד כה. מספר דוגמאות אפשריות: הטלת מגבלות על סחר בשירותים, מיסוי חברות אמריקאיות שפועלות סין ו"רשימות שחורות" של חברות אמריקאיות שפועלות בסין.

עונת הדוחות לרבעון השלישי נמשכת. ביום שלישי ידווחו החברות אל על, אפי נכסים, הבורסה לניירות ערך בתל אביב, בנק לאומי, אלביט מערכות ופרטנר. ביום רביעי בנק דיסקונט ידווח על תוצאותיו לרבעון השלישי. סלקום ושופרסל ידווחו ביום חמישי.

עוד כתבות

נוסע נצור בספינת השיט "נסיכת דיאמונד"  / צילום: Eugene Hoshiko, AP

משרד הבריאות: ישראלית נוספת בספינה ביפן נדבקה בקורונה

עד כה אובחנו 3 חולים ישראלים על הספינה "דיימונד פרינס" ● לגבי יתר הישראלים על הספינה, ככל שלא יימצאו חיוביים לנגיף, הם יחזרו לישראל עד סוף השבוע הבא בטיסה מיוחדת

הבורסה בתל אביב / צילום: שאטרסטוק

הסנטימנט החיובי בתל אביב נמשך; אלקטרה עולה 2%, בזן צוללת 3%

טבע תמשיך לרכז עניין על רקע הדיווח כי החברה עומדת בפני תביעה של מיליארדי דולרים בשל אי-פיתוח הקופקסון להתוויות נוספות ● הערב לא יתקיים מסחר בוול סטריט בשל יום הנשיא

ניסוי קליני / צילום: SHUTTERSTOCK

הצלחה לקיידנט של כת"ב בניסוי ברעד ראשוני

החברה השיגה תוצאות מבטיחות בניסוי יעילות קטן בטיפול ברעד ממקור שאינו מחלת הפרקינסון

יו"ר כחול לבן, בני גנץ / צילום: דוברות כחול לבן, יח"צ

כחול לבן נקנסו ב-4,000 שקל; בלוק הימין חתם על התחייבות אישית לנתניהו

יו"ר ועדת הבחירות קיבל את עתירת התנועה לאיכות השלטון והורה לבני גנץ להסיר פוסט שהציג תעמולה מנוגדת לחוק ● אריה דרעי הוביל את מהלך התמיכה בנתניהו

מצביעה בקלפי/ צילום: רויטרס

היועמ"ש והרשות להגנת הפרטיות: לוועדת הבחירות אין סמכות לדון באפקליציית אלקטור

תשובת היועמ"ש והרשות להגנת הפרטיות הוגשה בתגובה לעתירה נגד השימוש באפקליקציית אלקטור, המשמשת בידי הליכוד ומפלגות נוספות להמרצת מצביעים ● בחוות-דעת שהגיש המכון הישראלי לדמוקרטיה ליו"ר ועדת הבחירות נטען כי "איסוף המידע והצלבתו פותח כר נרחב לזיופים"

ברני סנדרס בבולטימור בבחירות 2016 / צילום:    Patrick Semansky  AP

פרשנות - קמפיינים על קו הזינוק: המאבק על אמריקה הלא-לבנה

לאחר שבועיים של לבנים, מגיע סופסוף תורם של האפרו-אמריקאים והלטינים לערבב את הקלפים במירוץ הדמוקרטי עתיר המשתתפים לנשיאות ● נבאדה, המדינה הראשונה בארה"ב שבה הלבנים עומדים להפוך למיעוט בתוך כשנתיים, תצביע בשבת

תל אביב./  צילום: גיא ליברמן

מחירי השכירות בישראל נחשפים לראשונה: איפה הם זינקו ואיפה תמצאו 3 חדרים ב-4,000 שקל לחודש

לפי מדד של הלמ"ס המתפרסם לראשונה, אשקלון היא העיר שבה עלו מחירי השכירות בצורה החדה ביותר, למרות המצב הביטחוני • בת"א תשלמו על דירת שני חדרים כמו על דירת חמישה חדרים בב"ש • לפי הנתונים, מחירי השכירות לא מפסיקים לטפס וחצו את רף ה-4,000 שקל בממוצע

נפתלי בנט / איל יצהר

האם נפתלי בנט באמת הפחית את ירי הרקטות ב-80%

בנט מתפאר שגישתו הנחרצת צמצמה את הירי מעזה פי חמישה ● ספרנו שיגורים ● המשרוקית של גלובס

מרכז קניות בטייוואן בסוף ינואר, לאחר התפרצות וירוס קורונה בסין / צילום: AP

אפל למפעילי הסלולר בישראל: נגיף הקורונה עלול לפגוע במלאי האייפונים

אפל עדכנה כי צפי המלאים שיגיע לישראל יעודכן מדי שבוע במקום מדי שלושה שבועות, בשל אי-הוודאות סביב הנגיף וחוסר היכולת להתחייב כי החברה תצליח לספק מלאי לתקופה ארוכה יותר

טראמפ במפגש עם עובדי בואינג, 2017/ צילום :  \   Mic Smith AP

מלחמת הסחר הקטנה: ארה"ב מעלה מכסים על מטוסים מאירופה

המניע להעלאת המכסים נובע מאי-שביעות רצון מהסובסידיות מהן נהנית חברת המטוסים האירופית איירבוס

בנו של עופר דקל / צילום: תמונה פרטית

"לפני משבר הקורונה תכננו להעביר את המפעל למקום גדול יותר. מה יהיה אחריו?"

איך ייראה שיקום של מפעל מושבת שהעסיק עד לפני חודש עשרות עובדים וסיפק סחורה לכל העולם? עופר דקל נערך לבקרת נזקים במפעל הטקסטיל שאותו הוא מנהל יחד עם אשתו ננה ● יומן ווהאן, פרק שני

יעקב ברדוגו / צילום: תמר מצפי, גלובס

כתב ההגנה של יעקב ברדוגו: זה לא הייתי אני, ואם כן אז לא בכוונה

עפ"י התביעה שהגיש ניר חפץ, הפרשן הפוליטי של גלי צה"ל פרסם בקבוצת וואטסאפ עם מאות משתמשים פרטים נרחבים על תרגיל חקירה שנעשה לחפץ, אשר הוטל עליו צו איסור פרסום

שכונת "דניה הירוקה" / הדמיה: אנדו סטודיו

חיפה: התנגדויות תושבי דניה נדחו - ואושר הפרויקט להקמת 226 יח"ד בדרום השכונה

הוועדה המחוזית חיפה הטילה את האחריות על שיפור דרכי התחבורה בשכונה בעת חירום על העירייה, ותוכנית הבינוי תחויב בקבלת אישור ע"י רשות הכבאות ● עמותת המתנגדים הודיעה על כוונתה לערער על ההחלטה

בנימין נתניהו וניר ברקת / צילום: איל יצהר, גלובס

נתניהו מציג תוכנית כלכלית: ניר ברקת ואני נוריד את יוקר המחיה

נתניהו וברקת הציגו היום בבורסת ת"א את התוכנית הכלכלית של הליכוד ● בין הרפורמות המתוכננות: הוזלת מחירי המזון ע"י הורדת מכסים ורגולציות והפחתת מסים על רכישת קרקעות

רשת חברתית / שאטרסטוק

דעה: "אינני מטריל כי יש לי כוח להטריל, אני מטריל כי אין לי כוח לשתוק"

יש הרבה מגרעות בכניסה של העיתונאים לרשתות החברתיות, אבל דבר אחד חיובי יצא מכך: הציבור נחשף לדעות שלהם ● פרויקט מיוחד

אמיר אוחנה / צילום: רפי קוץ

לשון הרע לא מדבר אל ביהמ"ש: עד כמה באמת משתלם לתבוע דיבה בישראל

החוק בארץ מקל בכל הנוגע להגשה ולניהול תביעות לשון הרע ומאפשר לתבוע כ-70 אלף שקל ללא צורך בהוכחת נזק ● אולם מבדיקת "גלובס" עולה שלא תמיד משתלם לרוץ לביהמ"ש: מתוך 66 תביעות שהוגשו בינואר אשתקד, טרם ניתן פסק דין מנומק אחד, על אף שב-27 תיקים הדיון הסתיים

רכבת המימן של אלסטום בגרמניה / צילום: Serene Stache, AP

הסכם ראשוני: אלסטום הצרפתית תקנה את בומברדייה הקנדית ב-7 מיליארד דולר

זהו ניסיון נוסף של אלסטום להתמזג עם חברה ובכך להגדיל את התחרות מול חברת CRRC הממשלתית הסינית - ספקית הרכבות הגדולה ביותר בעולם

תושבים בבייג’ינג / צילום: Koki Kataoka, רויטרס

עליות בפתיחה באירופה; שנחאי זינקה יותר מ-2% לאחר הורדת ריבית בסין

שורת הקלות בסין בניסיון להתמודד עם השפעות הווירוס הקטלני ● סינגפור מנמיכה את תחזית הצמיחה שלה ל-2020 ● כלכלת יפן התכווצה ברבעון הרביעי של 2019 בקצב שנתי של 6.3% ● היום לא יתקיים מסחר בארה"ב לרגל יום הנשיא

מורי ארקין / צילום: תמר מצפי

לקראת השקת המוצר בארה"ב: סול-ג'ל מצטיידת במזומנים על חשבון מחיר המניה

חברת התרופות למחלות עור גייסה בהנפקה 23 מיליון דולר, מתוכם 5 מיליון מבעל השליטה מורי ארקין - ומנייתה ירדה בנאסד"ק ב-25%

חיים כץ / צילום: רפי קוץ, גלובס

היום במליאת הכנסת: דיון בבקשת החסינות של ח"כ חיים כץ

לפני כשבועיים קיבלה ועדת הכנסת את בקשתו של ח"כ כץ להעניק לו חסינות, וכעת הנושא יידון במליאה ● כץ טוען כי האישומים בבסיס כתב האישום נגדו קשורים בעבודתו כחבר כנסת, ולכן עומדת לו חסינות מהותית