גלובס - עיתון העסקים של ישראלאתר נגיש

לייזי ינאי

נשיא וריפון ישראל

עוד כתבות

לפני כולם וריפון שוקלת להיכנס לסליקת כרטיסי אשראי בישראל

זאת על רקע החלטת הממונה על ההגבלים להסיר חלק מחסמי הכניסה לפעילות בתחום

"הקרב האמיתי בהון השחור לא יבוא מכך שנעלים את המזומן"

לייזי ינאי, נשיא וריפון ישראל, מגיב לפרסום על היוזמה לצמצום השימוש בכסף מזומן: "לממשלה נוח להתעלם מתופעת ההון השחור לסוגיה. האם הבשורה לכלכלה תבוא מ-300 שקל מס שייגבו מאותה מורה? זו בדיחה"

ישראל עוברת לכרטיסי אשראי חכמים - במה מדובר בדיוק?

מנכ"ל וריפון: "המעבר לכרטיס חכם הכרחי, ויפה שעה אחת קודם. הטכנולוגיה כיום, של הכרטיסים עם הפס המגנטי, היא טכנולוגיה ישנה שאבד עליה הכלח"

לייזי ינאי: "אין ספק שנראה עוד פיטורים בהיי-טק בקרוב"

לייזי ינאי, נשיא וריפון ישראל, בתוכנית "בארבע עיניים" עם חגי גולן: "השמאל יפגע בנו קשות אם יקבל סמכות כלכלית" ■ "השמאל רוכב על גל חברתי שלא יחזיק לאורך זמן"

האם אפשר להמציא שוב את האייפון או את פייסבוק?

איך מוצאים נישות ריקות בעולם שבו לכולם יש הכול מהכל? ■ האם אפשר בכלל להמציא עוד צורך שלא ידענו שיש לנו כמו עשו ג'ובס וצוקרברג?

וריפון: "מדהים כמה זה קל לגנוב את פרטי כרטיס האשראי"

וריפון מדווחת כי חשפה כשלי אבטחה חמורים במיזם הסליקה הסלולרי של מייסד טוויטר, ג'ק דורסי ■ "המיזם מסכן מחזיקי כרטיסי אשראי ועסקים ופוגע קשות באמון הצרכנים"

השיחה: יובל שטייניץ ויעקב פרנקל נפגשים בהרצליה

בכירי שופרסל בעבר ובהווה נפגשים ■ נתניהו ולבייב מתקשרים בבוכרית ■ ליייזי ינאי שולח עובדים מצטיינים להוואי ■ וגם: למי מפרגנת רונה אנג'ל?

לייזי ינאי: אירופה רק בתחילת המשבר - קולות ההרגעה מוקדמים

מנכ"ל וריפון: "אווירת השאננות השוררת במדינת ישראל היא מאד לא ברורה, משברים שכאלה לא יפסחו עלינו, אנו מושפעים מהכלכלה העולמית ולא להיפך" ■ האירו צפוי להיסחר עד סוף השנה ב-1.2-1.25 דולר