המורדים בסוריה טוענים: הצלחנו לפגוע בחסן נסראללה

ארגון צבא סוריה החופשית טוען כי הצליח לפגוע במזכ"ל ארגון חיזבאללה, התומך במשטרו של אסד, בפיצוץ שאירע במתחם בו הוא מתגורר ■ עפ"י הדיווח הלבנוני, בפיצוץ נהרגו 22 משומרי ראשו של נסראללה, בעוד הוא נפצע ■ לדיווח אין אישור מכל מקור אחר

כוחות המורדים בסוריה טוענים כי הצליחו לפגוע במזכ"ל ארגון חיזבאללה חסן נסראללה, התומך בנשיא סוריה בשאר אסד בלחימה - כך מדווח הבוקר (א') אתר לבנוני. לדיווח אין לפי שעה כל אישור ממקור אחר.

על-פי הדיווח, מפקד ארגון צבא סוריה החופשית הודיע כי אנשי ג'בהת א-נוסראה, אחד הארגונים הפועלים נגד משטר אסד, הצליח בשעות הבוקר המוקדמות לפוצץ את המטה שבו מתגורר חסן נסראללה בעיירה בינת ג'בל שבלבנון.

הדיווח בלבנון מסתמך על הודעה שפורסמה בעמוד הפייסבוק של אחד מארגוני המורדים, לפיה הפיצוץ במתחם מגוריו של נסראללה הוביל למותם של 22 משומרי ראשו של מזכ"ל חיזבאללה, וכי הוא עצמו נפגע.

לפני כשלושה שבועות נראה נסראללה בהופעה פומבית נדירה, כשנשא נאום מתוך הבונקר בו הוא שוהה לכבוד חג ה"עשורה". בנאומו הצהיר מזכ"ל חיזבאללה כי לוחמי הארגון יישארו בסוריה ככל שיידרש מהם.

"כל עוד האויב נמצא ותאוותנו נמצאת, נמשיך ונעמוד מולו", קרא נסראללה, "האויב עדיין נוכח ומאיים, זומם ומכין מלחמות. האם הגיוני שנפקיר את הזירה ונשאיר אותה לאויבינו? לוחמינו נמצאים בסוריה כדי להגן על לבנון, על פלסטין ועל סוריה".

יומן קורונה:
ניוזלטר יומי על כל מה שצריך לדעת
הרשמה
הרישום נכשל
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988