אפל (Apple) | לפני כולם

אפל תשיק האייפדים החדשים בישראל ביום ה' הקרוב

האייפד אייר 2 והאייפד מיני 3 יגיעו לישראל פחות מחודש לאחר ההשקה העולמית ■ יימכרו אצל חברות הסלולר הגדולות ובחנויות המחשבים ■ מחיר אייפד אייר 2 ברשת איי דיגיטל יעמוד על 2,400 שקל

אייפד אייר של אפל/ צילום: יחצ
אייפד אייר של אפל/ צילום: יחצ

ביום חמישי הקרוב תשיק אפל בישראל את האייפד אייר 2 והאייפד מיני 3, פחות מחודש לאחר ההשקה העולמית. הטאבלטים של אפל יימכרו אצל חברות הסלולר הגדולות ובחנויות המחשבים. מחיר אייפד אייר 2 ברשת איי דיגיטל יעמוד על 2,400 שקל. מחירו של האייפד מיני 3 יעמוד על 2,000 שקל באיי דיגיטל.

האייפד אייר 2 דק יותר ב-18% מקודמו והעובי שלו - 6.1 מ"מ. באפל אומרים ששני אייפדי אייר 2 מגיעים לעובי של האייפד מהדור הראשון. החברה שילבה כיסוי המונע השתקפות על המסך, דבר המאפשר לעבוד עם האייפד גם מול אור שמש ישיר. לדברי אפל מדובר בטאבלט הראשון שמגיע עם מנגנון כזה. החומרה של הטאבלט כוללת מעבד מסוג A8X דור שני מבוסס 64 ביט ומסך בגודל 9.7 אינץ'.

הסוללה של האייר 2 מחזיקה כ-10 שעות עבודה, המצלמה מגיעה עם חיישן 8 מגה פיקסל וצילום הווידיאו הוא ברזולוציה של 1080p ויש גם אפשרויות תוכנה חדשות לצילום מהיר או צילום איטי. אפל לא שכחה לצרף את מנגנון טביעת האצבע ותשלום באמצעות אפל Pay.

האייפד מיני 2 המגיע עם מסך קטן יותר בגודל 7.9 אינץ', מצלמה עם חיישן 5 מגה פיקסל ומנגנון זיהוי טביעת אצבע.

aaaaרוצה להשאר מעודכן/ת בנושא גלובס טק?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988