העברת נכסים לחו"ל: מדוע כדאי לבחור בבנק שוויצרי בבעלות ישראלית?

בנק הפועלים שוויץ פיתח התמחות בייעוץ ובניהול השקעות גלובליות, ולכן הוא אטרקטיבי במיוחד עבור לקוחות ישראלים המחפשים מוסד פיננסי איכותי, יציב ומנוסה

ציריך, שוויץ / צילום: Getty Images
ציריך, שוויץ / צילום: Getty Images

כתבה פרסומית

הבנקאות השוויצרית מוכרת בעולם כמופת למערכת פיננסית יציבה, אמינה ואחראית. בשוויץ פועלים בנקים רבים, אולם הבנק השוויצרי המשמעותי היחיד הנמצא בבעלות בנק ישראלי הוא בנק הפועלים שוויץ.

בנק הפועלים שוויץ נוסד לפני 42 שנה, ותחום פעילותו העיקרי הוא בנקאות פרטית בינלאומית. הבנק פיתח התמחות בייעוץ ובניהול השקעות גלובליות, ולכן הוא אטרקטיבי במיוחד עבור לקוחות ישראלים המחפשים מוסד פיננסי איכותי, יציב, מנוסה ומקצועי לנכסים הפיננסיים שלהם בחו"ל.

ההתמחות הפיננסית והוותק של בנק הפועלים שוויץ הם רק חלק מן הסיבות שבגללן כדאי לכם לבחור בבנק שוויצרי בבעלות ישראלית. להלן 5 יתרונות מובהקים ומשמעותיים שבנק הפועלים שוויץ מציע ללקוחות ישראלים:

מעטפת שירות מקיפה ואיכותית לכל הלקוחות: לקוחות אמידים עם עושר פיננסי של מיליון דולר ומעלה מהווים את ליבת הפעילות של בנק הפועלים שוויץ. אלה נהנים מייעוץ ההשקעות האיכותי ביותר, עם מעטפת שירות מוקפדת ומקצועית.

ייעוץ אובייקטיבי ותחרותי מבחינת המחיר: יועצי ההשקעות של בנק הפועלים שוויץ עובדים בגישה של "ארכיטקטורה פתוחה": אין כלי או מוצרי השקעה שנחשבים ל"מוצרי הבית", ושהבנק מקדם אותם במיוחד. ההתאמה לצרכי הלקוח היא השיקול היחיד העומד לנגד עיני יועצי ומנהלי ההשקעות של בנק הפועלים שוויץ.

היועצים ומנהלי ההשקעות של הבנק הם אובייקטיביים לחלוטין ושקופים כלפי הלקוח בכל הנוגע למוצרים שמתאימים לו ולעמלות הכרוכות ברכישתם. כתוצאה מכך, בנק הפועלים שוויץ תחרותי יותר מבחינת הלקוח, בהשוואה למקובל בשוויץ.

מומחיות פיננסית לצד גמישות וזריזות ישראלית: בנק הפועלים שוויץ הוא בנק שוויצרי, אבל חלק מהבנקאים והמנהלים שלו הם ישראלים. בשל כך, לקוחות הבנק נהנים משילוב של שני עולמות - הידע הבנקאי הגלובלי של הבנקאות השוויצרית מצד אחד, והמנטליות הישראלית שבאה לידי ביטוי בגמישות, חשיבה "מחוץ לקופסה" וזריזות, מצד שני.

לקוחות בנק הפועלים שוויץ, הנמצאים בישראל, יכולים להתקשר לבנק בשוויץ ולקבל מענה בעברית, ליהנות מזמני תגובה מהירים ומיכולת קבלת החלטות זריזה, תוך הקפדה בלתי-מתפשרת על איכות הייעוץ והשירות הפיננסי.

חברת ייעוץ ומחקר עצמאית: הבנק נהנה מהשירותים של חברת PAM Global Investments, חברה בת של בנק הפועלים, שמקום מושבה בלונדון ואשר אמונה על מתן שירותי מחקר ליחידות הבנק בחו"ל, כשעיקר התשומות שלה מופנות לבנק הפועלים שוויץ.

באופן זה, לקוחות הבנק נהנים מניתוחי שוק מתקדמים ומהמלצות מבוססות מחקר, המותאמות להם באופן אישי. בנוסף, לקוחות בנק הפועלים שוויץ שמושבם בישראל נהנים מייעוץ פנים אל פנים הניתן על ידי בי. אייץ'. איי. ייעוץ השקעות גלובליות (ישראל) בע"מ, חברת בת של בנק הפועלים שוויץ, המתמחה בייעוץ השקעות ומחזיקה ברישיון ייעוץ השקעות בישראל.

יכולות אשראי גם בישראל: בנק הפועלים שוויץ מספק מגוון רחב של פתרונות אשראי ללקוחות הבנקאות הפרטית, כולל בעסקאות בהן מעורבים נכסים ישראליים וזרים.

לכל היתרונות האלה, הייחודיים לבנק הפועלים שוויץ, עליכם להוסיף את היתרון החשוב של צוות בנקאים אישיים ומנוסים. כלקוחות של בנק הפועלים שוויץ תזכו לליווי של בנקאי אישי מיומן, שיכיר את הפרופיל, הצרכים וההעדפות שלכם, ויספק לכם שירות אישי שהותאם במיוחד עבורכם.

לתיאום פגישה וקבלת מידע נוסף>>

*** Bank Hapoalim (Switzerland) Ltd. ("בנה"פ שוויץ"), לרבות נציגותו בישראל, מפוקח על ידי ה-FINMA, שהינה הסמכות לפקח על בנקים בשוויץ. למפקח על הבנקים בישראל סמכות פיקוחית על בנה"פ שוויץ מתוקף היותו תאגיד הנשלט על ידי תאגיד בנקאי שהתאגד בישראל, אך אין לו סמכויות בכל הנוגע לבירור פניות של לקוחות בקשר לעסקיהם. פרסום זה נועד למטרות שיווקיות בלבד, ואין בו משום יעוץ ו/או הצעה ו/או הזמנה לבצע השקעה כלשהי ו/או משום תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. אין לקבל החלטות השקעה כלשהן על סמך פרסום זה בלבד. מובהר, כי שירותי ייעוץ ההשקעות של בנה"פ שוויץ יינתנו רק ללקוחותיו הכשירים. לקוחות שאינם כשירים, יקבלו שירותי ייעוץ השקעות רק מחברת הייעוץ בישראל.

aaaaרוצה להשאר מעודכן/ת בנושא הסיפורים הגדולים של השבוע?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988