תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

התחדשות אורבנית: מובילה בתמ"א 38 בת"א וקריית אונו / מדד גלובס מדלן 2016

המדד, שיתוף פעולה בין "גלובס" ואתר מדלן, מעניק מידע אובייקטיבי אודות מומחים בתחום ומידע עדכני אודות עולם התמ"א 38 ופינוי בינוי

המדד להתחדשות עירונית 2016
המדד להתחדשות עירונית 2016

בניגוד לרוב החברות העוסקות כיום בתמ"א 38, שהחלו את דרכן בנדל"ן המסורתי ונסחפו עם הזרם לעולם ההתחדשות העירונית, חברת התחדשות אורבנית הוקמה מלכתחילה על מנת לעסוק אך ורק בתחום זה. "כבר ב-2005 האמנו שמדובר בתחום שצפוי להתפתח משמעותית, רק שאז לא הערכנו את הממדים, ועם הזמן הופתענו לטובה", מספר איתיאל בן פורת, שהקים את החברה ביחד עם דור ריטמן, כשתחום התמ"א 38 עוד היה בגדר חלום מופשט וסיים את הפרויקט הראשון כבר בשנת 2009.

"מדובר בפתרון אידיאלי לתושבים, ואנו מראש הבנו כי גולת הכותרת תהיה בחיבור שלנו עם הדיירים וביכולת להוות מעין סיירת איכותית וגמישה בעלת זמני תגובה מהירים, וכאן בדיוק טמון היתרון היחסי שלנו", מוסיףבן פורת. היחס האישי והנכונות לתת מענה בזמן אפס, הובילו לדבריו לכך שהחברה הספיקה כבר לסיים 12 פרויקטים והיא בשלבי ביצוע מתקדמים של חמישה נוספים.כיום חברת התחדשות אורבנית נמצאת בהליכי רישוי ומו"מ לגבי עשרות פרויקטים נוספים במספר ערים, תוך התמקדות בגיוס פרויקטים של הריסה ובנייה וכן במתחמים גדולים.

"בחרנו לעסוק ולהתמחות בשוק הזה, ואנו מתכוונים להישאר בו עוד שנים ארוכות", מציין בן פורת, "ומכאן החשיבות הגדולה שאנו מייחסים למוניטין שלנו אצל בעלי הדירות הקיימים. מכאן גם תפיסתה של החברה כי בעלי הדירות הוותיקים בבניין הם הלקוחות העיקריים שלנו! הם ליבו של התהליך. הלקוחות המרוצים הם כרטיס הביקור שלנו, ואנו מקפידים כי כך יהיה גם לעתיד".

לעמוד החברה באתר המדד להתחדשות עירונית>>

יומן קורונה:
ניוזלטר יומי על כל מה שצריך לדעת
הרשמה
הרישום נכשל
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988