אקוויטי 1 מציעה שני דירקטורים משלה לדירקטוריון של קרן הריט רמקו גרשנסון

מנכ"ל אקוויטי 1 הודיע במכתב לפני כשלושה שבועות כי ברצונו למזג את רמקו גרשנסון לתוך עסקיה של אקוויטי 1 ; החברה הודיעה ביום חמישי כי תגייס כ-124 מיליון דולר באמצעות הנפקת מניות

אקוויטי 1 , זרוע הנדל"ן של גזית גלוב (55.2%), שבשליטת חיים כצמן ודורי סגל, הודיעה ביום שישי כי ברצונה למנות שני דירקטורים בחברת רמקו גרשנסון נכסים (סימול: RPT) שבה היא מחזיקה מניות בשיעור של כ-9.6%.

המועמדים של אקוויטי 1 הם דוויד נתינה, בכיר לשעבר בקרן REIT בארה"ב ומתיו אוסטרוור גם הוא בכיר לשעבר בקרן ריט אמריקנית שניהלה עסקים גם עם מורגן סטנלי.

לפני כשבועיים פירסמה אקוויטי 1 כי ברצונה למזג את הפעילות של שתי החברות באמצעות רכישת רמקו. מנכ"ל אקוויטי 1, ג'פרי אולסון שלח לפני כשלושה שבועות מכתב למנכ"ל גרשנסון ובו כתב כי "שתי החברות עוסקות בתחום פעילות דומה (קניונים ומרכזים קהילתיים) ושתי החברות יוכלו ליהנות ממיזוג ביניהן".

באקוויטי 1, ציינו כי הם מוצאים כי המועמדים שלהם לתפקיד הדירקטורים בחברה יבצעו את תפקידם בצורה הטובה בכדי למקסם את תוצאות החברה לטובת מחזיקי המניות.

אקוויטי 1 הודיעה ביום חמישי כי תנפיק לציבור 6.5 מיליון ממניותיה, עם אופציה לרכישה של עוד 975 אלף מניות, במחיר של 14.3 דולר למניה, במטרה לגייס לחברה כ-89 מילון דולר למימון התחייבויותיה.

בנוסף, החברה קיבלה התחייבות מחברה MGM אמריקה, חברה הקשורה לגזית גלוב, לרכישה של 2.45 מיליון מניות בעת ההנפקה לציבור ב-9 באפריל, במחיר ההנפקה שקבעה אקוויטי 1 - מה שיבטיח לחברה גיוס של כ-35 מיליון דולר נוספים, ויביא את סך הגיוס ל-124 מיליון דולר.

זרוע הנדל"ן של גזית גלוב מתכוונת להשתמש בכספים שתגייס, להחזר חובות ולפעילויות שוטפות אחרות של החברה, בכללן רכישות של חברות בעתיד, מחזור הלוואות, השקעות בפיתוח ובנדל"ן מניב ועוד.

aaaaרוצה להשאר מעודכן/ת בנושא הסיפורים הגדולים של השבוע?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988