רייטינג: "The Voice" ירדה אמש ל-35.7% צפייה

הרייטינג נסוג: רק פרק ההדחה ב"האח הגדול" חצה השבוע את רף ה-40%

הרייטינג הולך ונסוג מקו 40 אחוזי הצפייה אליו התרגלנו בחודשים האחרונים. בטבלת הרייטינג של השבוע האחרון, רק תוכנית ההדחה הכפולה של "האח הגדול" עומדת על 40.9% צפייה, ואילו התוכנית ששודרה בראשית השבוע עומדת על 39.1% צפייה.

שתי תוכניות "The Voice" ששודרו השבוע ניצבות בין 35 ל-36 אחוזי צפייה.

בסך-הכול, לא פחות מ-6 משדרים חצו בשבוע האחרון את רף 30 אחוזי הצפייה, מתוכם ארבעה של קשת ושניים של רשת.

"הסיפור", תוכנית הדוקו של רשת בהגשתה של לינוי בר-גפן, היא המותג הטלוויזיוני החדש היחיד השבוע שנכנס לעשירייה המובילה ברייטינג, עם 23.5%. נתון חיובי אמנם - אך רחוק עדיין מתוכנית התחקירים "עובדה", שהקיצוץ בזמן שידורה ומיצובה בין החדשות ל"האח הגדול", ממשיכים להועיל לנתוניה וממצבים אותה על 33.3% צפייה - הנתון הגבוה שלה אי-פעם.

"ארץ נהדרת" של קשת, עם 33.8%, גוברת על "מצב האומה" של רשת, שרושמת 27.2% בתוכנית ששודרה ביום שבת. השבוע שודרה "מצב האומה" פעמיים, כאשר ביום חמישי שיבוץ לא מוצלח אחרי "הסיפור" חותך את תוכניתו של ליאור שליין כמעט בחצי, ל-17.7% צפייה. "משעל בלילה", תוכניתו החדשה של נסים משעל המשודרת לאחר מכן, רושמת 9.5%.

בפינת קושמרו, "אולפן שישי" עם 18% צפייה ו"חדשות השבת" של ערוץ 2 משיגה 24% צפייה, בדומה לממוצע של חדשות 2. ביום שישי, "יומן" בערוץ 1 עם 6.5% ואילו "השבוע" ב ערוץ 10 מגיע ל-6%.

עוד בערוץ 10: משחק הכדורסל של מכבי תל-אביב ששודר ביום חמישי האחרון רשם 12.9% צפייה.

"עבודה ערבית" היא עדיין תוכנית דרמת המקור המצליחה על המסך, עם 22.6% רייטינג.

רייטינג שבועי 25 פברואר
 רייטינג שבועי 25 פברואר

יומן קורונה:
ניוזלטר יומי על כל מה שצריך לדעת
הרשמה
הרישום נכשל
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988