צפו: תלמיד שהכניס להריון את המורה שלו יקבל 6 מיליון דולר

לורה ווייטהרסט בת ה-31 קיימה יחסי מין עם תלמידה בן ה-16 ואף נכנסה ממנו להריון ■ רשויות החינוך בקליפורניה, שהעלימו עין, ייאלצו לשלם לתלמיד פיצויים בסך 6 מיליון דולר

לורה ווייטהרסט תביעה יחסי מין מורה תלמיד/ צילום: מהוידאו
לורה ווייטהרסט תביעה יחסי מין מורה תלמיד/ צילום: מהוידאו

עושה רושם שקשרים רומנטיים בין מורות ותלמידים הופכים תכופים יותר ויותר בתקופה האחרונה, אך זה שעירב את לורה ווייטהרסט ככל הנראה ייכנס לספרי ההיסטוריה. המורה בת ה-31 מקליפורניה התחילה לקיים יחסי מין לא מוגנים בכפיה עם אחד מתלמידיה כשזה היה בן 16, ובשלב מסוים נכנסה ממנו להריון, על אף שלטענתה היא לא הייתה מסוגלת בכלל להרות.

התלמיד, ששמו לא פורסם, טען כי הרשויות ושאר המורים בבית הספר ידעו על הרומן בין השניים, אך בחרו להעלים עין. על-פי דיווחים בתקשורת המקומית, ווייטהרסט אף שכבה עם שני תלמידים נוספים, וחודשיים לאחר שילדה, נכלאה, אי-שם באוגוסט 2013.

השבוע, לאחר שהנער תבע את רשויות החינוך בקליפורניה על הזנחה ושיתוף-פעולה עם ההתעללות, הוא זכה בפיצויים בסך 6 מיליון דולר - הסכום הגבוה ביותר ששילם גוף ציבורי בארצות-הברית בתביעה שעסקה בהתעללות מינית בקטין.

ווייטהרסט, שהואשמה בסעיפים שהיו אמורים להכניסה לכלא לפרק זמן של 29-41 שנה, הצליחה לבסוף להגיע לעסקת טיעון ובילתה בבית הסוהר שנה בלבד, לפני ששוחררה. כעת היא מוכרת כעבריינית מין וחולקת משמורת משותפת על בנה בן השלוש.

aaaaרוצה להשאר מעודכן/ת בנושא דין וחשבון?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988