שיאי רייטינג ל"האח הגדול": 39.6% ביום ד' ו-38.8% במוצ"ש

האירועים במצרים הביאו נתוני רייטינג גבוהים למהדורות החדשות במוצ"ש: 24.3% לחדשות ערוץ 2 עם דני קושמרו ו-7.7% לחדשות ערוץ 10 עם יעקב אילון

‎‎שיאים רבים נשברו בשבוע האחרון ברייטינג. יש שיאמרו כי מדובר בעיקר על שיאים של טעם רע, ולמרות זאת, עם שיאי הצפייה אין מקום להתווכח. העונה הנוכחית של "האח הגדול" החלה באופן רשמי עם שיא צפייה של 39.6%. מדובר בנתונים הכוללים את הצפייה בזמן אמת, לצד הצפייה הדחויה של אותו יום - רביעי - עד לשעה 2:00 בלילה. יש לתאר כי לו היו מפורסמים גם נתוני הצפייה הדחויה של הימים אחר-כך, הנתונים היו גבוהים עוד יותר.

‏גם הפרק של "האח הגדול" ששודר ביום שבת זכה לנתוני רייטינג מסחררים - 38.8%, ומיצב את התוכנית במקום השני בטבלת הצפייה השבועית. ברגע השיא צפו בתוכנית של זכיינית ערוץ 2 קשת 43.1% ממשקי-הבית היהודיים. היה זה בעת שיחתם של ליהיא ואבירם בחדר "האח הגדול".

בסך-הכול הצליחה קשת להחליק 6 תוכניות לראשית טבלת הרייטינג השבועית, עם שיא עונתי גם לתוכנית התעודה-ריאליטי "בקרוב אהבה", שהביאה רייטינג של 27.8%. "ארץ נהדרת", שסיפקה לקט השבוע, הסתפקה ב-23.8%. "עובדה" רשמה רייטינג של 25.4%.

‏‏"כלבוטק" של זכיינית ערוץ 2 רשת, שבאחרונה פורסם כאן כי עונתה תתקצר במחצית, שבה להופיע בין 10 התוכניות הנצפות ביותר. תוכניתו הוותיקה של רפי גינת היא הנציגות היחידה של רשת בעשירייה הראשונה עם רייטינג של 20.1%.

ההישג של גינת ניתן באדיבות ערוץ 10, שהציב לקט השבוע בתוכנית "היפה והחנון" וגרף נתון נמוך יחסית לעונה, עם 17.6%. באותו יום "טקסי דרייבר" של רשת הביאה רק 12.7% נמוכים יחסית.

מהדורת ‏‏"חדשות השבת" עם דני קושמרו של חדשות ערוץ 2 היא עדיין תוכנית החדשות הנצפית בישראל עם 24.3%. ביום שבת האחרון שודרו גלים פתוחים בכל ערוצי החדשות בעקבות האירועים במצרים.

האולפן הפתוח של חדשות ערוץ 2 ביום שבת, בהובלת אלעד שימחיוף, הביא רייטינג של 3.8%, והאולפן הפתוח ששודר אחר-כך הגיע ל-7.5%, זאת לעומת 2% ו-5.3% בהתאמה בחדשות ערוץ 10.

דנה וייס, שהצטרפה בשעה 16:00, הובילה את ערוץ 2 ל-14.5%. מהדורת החדשות של ערוץ 10 עם יעקב אילון, עם מספר המזל שלה - 7.7%, ואילו "השבוע" עם גיא זוהר עם 5.6% מנחמים. ‏‎‎‏

פרטים
 פרטים

יומן קורונה:
ניוזלטר יומי על כל מה שצריך לדעת
הרשמה
הרישום נכשל
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988