הגדול ברייטינג: "האח הגדול" שומרת על שיא עם 34.6%

מהדורת השבת של חדשות ערוץ 2 עם דני קושמרו הביאה רייטינג של 30.2%, שהציבו אותה כמשדר החדשות הנצפה ביותר השבוע ■ רייטינג של 29% ל"ארץ נהדרת" ביום שישי

טבלת הרייטינג השבועית נראית די דומה לעצמה בשבועות האחרונים, מאז עלתה התוכנית "האח הגדול". מדובר בשליטה כמעט מוחלטת של זכיינית ערוץ 2 קשת בטבלה, כאשר 7 מתוך 10 התוכניות המובילות שייכות לה. לכך מצטרפות שתי תוכניות של חדשות ערוץ 2 ותוכנית אחת בלבד של רשת - "רוקדים עם כוכבים" עם 22.3% צפייה.

"האח הגדול" משיגה, באופן טבעי, נתון גבוה ביותר בפרק ההדחה של מוצ"ש עם 34.6% - מחצית האחוז יותר מהפרק המשודר ביום רביעי. בפרק צפו 1.012 מיליון איש, ורגע השיא האמיר ל-38.3% צפייה.

על אף שליטת הריאליטי בצמרת, זהו תור הזהב של יתר הז'אנרים. בז'אנר התחקירי, מוכיחה "עובדה" כי היא במהלכה של אחת העונות המוצלחות בתולדותיה עם 25.8% צפייה. "פלפלים צהובים", הדרמה של קשת, משיגה את אחת הנתונים הגבוהים לדרמות בשנים האחרונות ומגיעה השבוע ל-24.8% צפייה. "בקרוב אהבה", הדוקומנטרית בחלקה, נהנית מ-22.8%.

ביום שישי, "ארץ נהדרת" משיגה רייטינג של למעלה מ-29%, עם חשיפה של למעלה ממיליון צופים. רגע השיא הגיע ל-31.6% צפייה וכ-840 אלף צופים. "אולפן שישי" הניבה 20.3%, ואילו "טלוויזיה במיטבה" מבית היוצר של המותג ביפ הצליחה לשמור על נתון גבוה ו-21.8% צפייה.

"חדשות השבת" עם דני קושמרו ממשיכות לספק נחת אף הן עם 30.2% צפייה, ואילו חדשות ערוץ 2 מגיעות לממוצע רייטינג שבועי של 22.3%.

בחדשות ערוץ 10 נרשמה התחזקות במהדורת השבת עם רייטינג של כ-8%, לצד תמונת מצב נעימה פחות בחזית יום שישי, כאשר גיא זוהר מביא בתכניתו "השבוע" רק 4.1% צפייה.

ובכל זאת, הנחמה של ערוץ 10 בשבועות האחרונים היא באופן ברור"היפה והחנון" עם רייטינג של 21.2%.

גם "לעוף על המיליון" לא מאכזבת וממשיכה לספק נתון רייטינג דו-ספרתי של למעלה מ-12%, בדומה ל"לרדת בגדול".

משקי בית
 משקי בית

יומן קורונה:
ניוזלטר יומי על כל מה שצריך לדעת
הרשמה
הרישום נכשל
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988